کدخبر : 567

اولین عکس از همسر دوم حمید گودرزی بازیگر سینمای ایران.

اولین عکس از همسر دوم حمید گودرزی بازیگر سینمای ایران که سال 98 مجدد ازدواج کرد.

 

unnamed (1)

 

جایگاه حمید گودرزی در بازیگری

حمید گودرزی فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌باشد.

وی با بازی درخشان در سریال مسافری از هند نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت؛ طوری که تصور می‌شد ستاره نوظهوری در دنیای بازیگری در حال متولد شدن است. اما این موفقیت نتوانست در سینما برای او تکرار شود. گودرزی در فیلم‌هایی نظیر قتل آنلاین، چپ دست، قرنطینه، انعکاس، کیش و مات، روباه، ایران برگر و… وسریال‌های تب سرد، کمکم کن، پنجمین خورشید، گشت ویژه، هاتف، دلدادگان و بر سر دو راهی ایفای نقش کرده است.

 

unnamed

 

در افتادن حمید گودرزی با نوید محمدزاده

گودرزی در برنامه دورهمی درخصوص غیبت چند ساله خود در سینما و تلویزیون با اشاره به باندبازی حاکم بر فضای هنری، توضیح داد: «در دهه هشتاد که ما در سینما بازی می‌کردیم، مردم روی پرده سینما آدم‌های خوشتیپ و با کلاس می‌دیدند که شخصیت قهرمانی داشتند و چهار تومان پول بلیت می‌دادند، در آخر هم با حال خوب از سینما بیرون می‌آمدند. در مقابل امروزه یک سری آدم‌های کثیف و چرک که با زیر پیراهن بازی می‌کنند و فقط فریاد می‌زنند و رگ گردنشان را باد می‌کنند، ستاره هستند و مخاطبان هشت تومان پول بلیت می‌دهند.»

 
همسر اولش

n00146735-b (1)

 

mohajerat
 

بعد از این اظهار نظر بعضی‌ها مصداق جملات وی در سینما را نوید محمدزاده دانستند. انتقادات زیادی به سمت وی روانه شد طوری که این بازیگر مجبور شد با انتشار پستی از نوید محمدزاده دلجویی کرد. حمید گودرزی نوشت: نوید عزیز طبق تلفنی که با هم صحبت کردیم برات گفتم که من به هیچ عنوان منظورم تو نیستی عزیزم و منظورم ازسینمای زیر پیر هنی سینمای تلخ و نا امید کننده ای میباشد که متاسفانه این روزها سایه اش سینمای ایران را در بر گرفته به هر حال تو یکی از بهترین بازیگران این مملکت هستی. البته حمید گودرزی پس از مدتی این پست را پاک کرد.

 

mohajerat

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • سمیه
    0

    نظر خاصی ندارم از حمید گودرزی خوشم نمیاد و بازیگر جالبی نیست

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه