کدخبر : 759

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که دامنه نوسان افت قیمت دو برند سایپا 111 و 131 امروز بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان بوده است.

رصد بازار خودرو نشان دهنده آن است که دامنه نوسان افت قیمت دو برند سایپا 111 و 131  امروز بین 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان بوده است، با این شرایط می توان گفت بازار محصولات پرطرفدار این شرکت قیمت وارد آخرین ماه سال شدند. با این شرایط قیمت پراید 111 در بازار به 127.5 میلیون تومان و پراید 131 نیز به 110 میلیون تومان رسید.  

فعالان بازار خودرو معتقدند نوسان نرخ ارز به خصوص تغییر قیمت دلار در بازار را می توان یکی از عمده دلایل افت قیمت در بازار خودروهای داخلی دانست؛ طی روزهای اخیر نرخ ارز به دفعات تغییر کرد و این امر موجب سردگمی بازارهای داخلی از جمله بازار خودرو شد، روندی که باعث شد تا بازار مجدد رشد قیمت را تجربه کند.

از جمله محصولات سایپا که امروز قیمت آنها را مورد بررسی قرار داده‌ایم، می توان به «پراید 111»، «پراید 131»، «تیبا صندوقدار»، «تیبا2» و «ساینا» اشاره کرد. خودروهای که در میان در بازار بیشترین تقاضا را به خود اختصاص داده‌اند.

سایپا 3 اسفند

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   جان عزیزتون هر وقت بیشتر از سی چهل میلیون اومد پایین بگید ارزون شده اینجوری با شعور مردم بازی نکنید خدا رو در نظر بگیرید اگر ایمان دارید

  • ناشناس
   0

   اگر سی چهل میلیون ارزون شده بود میشد بگی ارزون شده لطفاً با شعور مردم بازی نکنید خدارو در نظر بگیرید

  • ناشناس
   0

   بیشتر از 50میلیون نمی ارزه نمیدونم چرا کسی عین خیالشم نیست

  • بنده خدا
   0

   چقدر اینا کثیفن

  عنوان
   عنوان