برسی یک حاشیه/

کدخبر : 380

خبرگزاری رکنا صبح امروز خبری مبنی بر اینکه پسر 14 ساله خودکشی کرده است... که این خبر هنوز به صورت قطعی تائید و یا تکذیب نشده است. در ادامه لایو این پسر با خانم بلاگر را مشاهده می نمایید.

صبح امروز خبری مبنی بر اینکه پسر 14 ساله خودکشی کرده است... که این خبر هنوز به صورت قطعی تائید و یا تکذیب نشده است. لایو مینا نامداری با یک نوجوان 14 ساله‌ دوباره جنجالی شد و خبر هایی از  خودکشی  پسر 14 ساله منتشر شد.

 

خبرداغ : جزئیات پرداخت یارانه جدید به مردم

 

 

مینا نامداری   که با زندگی در  ترکیه  رفتارهای فساد آوری دارد به گونه ای که خانواده ها حتی جوانان ایرانی با دیدن لایوهایش شاید کنجکاوی کنند اما رفتارهای او را زننده و خارج از عرف و اخلاق می دانند بعد از لایو با پسر 14 ساله ای به عنوان کودک آزار شناخته شد و پسر نوجوان ایرانی هم به شکل نامتعارفی معروف شد.​

امروز اخباری درباره  خودکشی  این پسر 14 ساله انتشار یافت که خبرنگار رکنا بعد از بررسی های تحقیقاتی دریافت این ادعاها دروغ بوده است و هیچ خودکشی ای صورت نگرفته است تنها پسر 14 ساله با توجه به آبروریزی خانوادگی اش محدود شده است و اجازه حضور در اینستاگرام را ندارد و شایعه پردازان با توجه به بی خبری از او اخبار خودکشی اش را انتشار داده اند.

لایو نوجوان 14 ساله با  مینا نامداری  معروف نشان از عمق فاجعه آن هم از نوع جنسی در میان نوجوانان است. نوجوانانی که بدون هیچگونه نظارتی ساعت ها پشت صفحه های لپ تاپ، تبلت و گوشی موبایل تسخیر شده اند.

 
 

فاجعه یعنی او بدون هیچ ترسی در لایو اینستاگرام با یک بلاگر معروف صحبت کند و وقیحانه حرف های جنسی بزند. آن هم در لایوی که هزاران مخاطب آنلاین دارد.

 

لایو نوجوان 14 ساله با بلاگر معروف و صحبت های جنجالی و جنسی وی شاید یک تلنگری است که یک بار برای همیشه همه ما با هر مسئولیت اجتماعی به فکر یک راه چاره اساسی برای جوانان و نوجوانمان باشیم. نهایت اقدام مسئولان، فیلتر شبکه‌های اجتماعی است شاید مشکل از نهاد خانواده، تربیت‌های مدرسه‌ای و محیط پیرامونی ما هم باشد

 

واکنش آذری جهرمی به لایو جنجالی

محمد جواد آذری جهرمی امروز چهارشنبه در حاشیه جلسه  هیئت دولت  در پاسخ به سوال خبرنگاران در رابطه با ویدیوی نامناسبی که از نوجوان 14 ساله در فضای اینستاگرام منتشر شده بود، گفت: چهار شب قبل ویدیوی مربوط به نوجوان 14 ساله را دیدم، به نظر من به جای اینکه برای فیلتر اینستاگرام حمله کنند، بهتر است مسئولان مربوطه در این خصوص فرهنگ‌سازی کنند.

 

واکنش کاربران فضای مجازی به لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف

بعد از منتشر شدن و باز نشر شدن این ویدیو و لایو پسر نوجوان با بلاگر معروف کاربران فضای مجازی به این لایو واکنش های زیادی نشان داده اند. حتی خود خانم بلاگر در این لایو از این حد از گستاخی و فاجعه جنسی در برخی نوجوانان تعجب کرده است. که البته واقعا هم جای تعجب دارد..  پدر و مادر  عزیزی که نمی توانید یک یا دو فرزند خود را در  خانواده  و چهارچوب آن مدیریت کنید و تربیت کنید. انتظار معجزه از مسئولین نداشته باشید.

البته ناگفته نماند که مسئولین نیز بی تقصیر نیستند. وقتی امکانات رفاهی ، تفریحی ، آموزشی ، اقتصادی به زیر حد  استاندارد  رسیده باشد دیگر نه امیدی در دل جوان می ماند، نه انگیزه ای و نه دل خوشی. دختر و پسر هم ندارد.. لایو پسر 14 ساله با بلاگر می تواند نشانی از واقعیت پنهانی در جامعه باشد که در حال پیشروی است… به هر ترتیب در ادامه چندی از واکنش های کاربران فضای مجازی را با هم ببینیم.

لایور-پسر-14-ساله-با-بلاگر-معروف

 

لایو پسر 14 ساله با بلاگر معروف و صحبت های جنجالی و جنسی وی شاید یک تلنگری است که یک بار برای همیشه همه ما با هر مسئولیت اجتماعی به فکر یک راه چاره اساسی برای جوانان و نوجوانمان باشیم. ایجاد شدن زمینه های  ازدواج  برای جوانان می تواند حلال مشکلات باشد. اما نباید کودک همسری رواج پیدا کند که آن خود مشکلات عدیده خود را به همراه خواهد داشت. باید به فکر آموزش، فرهنگ سازی، مدیریت و تربیت درست باشیم. باید کودکان و نوجوانانمان را چنان غرق در رفاه و آسایش کنیم، که هر نوجوان دغدغه ساختن آینده بهتری برای خود را داشته باشد. باشد که کمتر شاهد این فجایع باشیم.

 

 

اما مینا نامداری کیست؟

مینا نامداری  متولد پنجم آبان ماه سال شصت و نه در تهران است. پدرش از فعالان کسب و کار فولاد بود و در زمینه ملک نیز فعالیت داشت. او متولد منطقه یک تهران است و زندگی خوبی با خواهرش داشت.

تحصیلات مینا نامداری در زمینه هنر و نقاشی بود و برای تحصیل به بلژیک رفت. پس از اخراج از دانشگاه، از بلژیک به ترکیه می‌رود. استایل مینا نامداری و علاقه او به مد و لباس و فوتوژشت‌های لاکچری دنیای فشن سبب می‌شود تا با یک کارگردان ترک همکاری کند.

ارتباط  مینا نامداری  با پیام صادقیان، فوتبالیست سابق پرسپولیسی‌ها از جمله جنجالی‌های وی با چهره‌های ورزشی است که یادآور روابط سحر قریشی با طارمی است. لایو اینستاگرامی وحید خزایی با  مینا نامداری  از دیگر لایو‌های پر حاشیه اینستاگرام ایرانیان در سال‌های اخیر است.

زندگی شخصی مینا نامداری

پدرش در تجارت فولاد فعال است و به خرید و فروش ملک در تهران مشغول است. مینا در هنرستان در رشته نقاشی تحصیل کرد و بعد برای ادامه تحصیل به کشور بلژیک رفت. او که بیشتر درگیر خوشگذرانی و تفریح در این کشور اروپایی بود در نهایت از دانشگاه اخراج شد. در ادامه او به کشور ترکیه و شهر استانبول رفت و ساکن یکی از خانه های پدرش شد.

شروع مدلینگ مینا نامداری

مینا نامداری  تصمیم گرفت یک نمایشگاه برای فروش آثار هنری تاسیس کند. او در آنجا با یک کارگردان ترک آشنا شد و بدین ترتیب در سال ۲۰۱۷ در یک سریال نقشی کوتاه ایفا کرد. این ارتباطات و رفت و آمدها باعث شد او توجه چند برند مشهور در ترکیه را به خود جلب کند. همین جا بود که مینا پیشنهاد مدلینگ دریافت کرد.

همزمان با شروع فعالیت در زمینه مدلینگ، این دختر ایرانی اکانت اینستاگرامش را فعال کرد. او عکس هایی تبلیغی از برندهای مختلف را منتشر می کرد. کم کم طرفداران  نامداری  بیشتر و بیشتر شدند و او صاحب یکی از پیج های شناخته شده در اینستاگرام شد.  مینا نامداری  تصمیم گرفت برای جذب مخاطب بیشتر، محتواهای جدیدی منتشر کند. او عکس هایی برهنه از خودش منتشر می کرد و بدین ترتیب بیشتر موردتوجه رسانه های زرد ایرانی قرار گرفت.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • سارینا
   0

   واقعا خیلی ناراحت شدم برات عزیزم

  • ناشناس
   0

   چ

  عنوان
   عنوان