کدخبر : 490

2 جوان شیطان صفت که در نقش مسافرکش زن جوانی را در شرق تهران هدف نیت شوم خود قرار داده بودند دستگیر شدند.

2 جوان  شیطان صفت  که در نقش مسافرکش زن جوانی را در شرق تهران هدف نیت شوم خود قرار داده بودند دستگیر شدند.

​اوایل دی ماه سال جاری زن جوانی با حضور در اداره پلیس از سناریوی گرفتار شدن در دام 2  زورگیر   شیطان صفت  که او را هدف  آزار و اذیت قرار داده بودند خبر داد.

 

اذیت به زن جوان در شرق تهران

زن جوان که ملیحه نام دارد به ماموران گفت: در شرق تهران منتظر تاکسی بودم که یک خودروی پژو 405 خاکستری رنگ با 2 سرنشین مرد جلوی پام توقف کرد و چون فکر می کردم راننده مسافرکش و مرد کناری اش  مسافر  است سوار بر خودرو شدم.

وی افزود: راننده در مسیر از من و مرد دیگر اجازه گرفت تا در میان راه بنزین بزند و همه چیز عادی به نظر می رسید که پس از بنزین زدن ناگهان در اتوبان تغییر مسیر داد و به سمت جاده  لواسان  رفت و در آنجا با زور و تهدید مرا مورد  تجاوز  قرار دادند فقط التماس می کردم اما آنها گوش نمی دادند  سپس گوشی موبایل و 800 هزار تومان پول نقدی که همراهم بود را سرقت کردند.

زن جوان ادامه داد: مردان  شیطان صفت  پس از اجرای نقشه شوم شان مرا در شرق تهران از خودرو به بیرون پرت کرده و به سرعت پا به فرار گذاشتند.

 

ردیابی مردان شیطان صفت

قاضی  دادگاه کیفری  یک استان تهران با توجه به حساسیت موضوع دستور داد تا تیم ویژه ای از ماموران برای دستگیری 2 مرد شیطان صفت وارد عمل شوند و ماموران در تحقیقات ابتدایی به پمپ بنزین رفته و در بررسی دوربین های مداربسته موفق شدند شماره پلاک خودروی مردان  شیطان صفت  را ردیابی کنند و در ادامه دستور توقیف خودرو صادر شد.

 

2 مرد مورد آزارگر دستگیر شدند

تحقیقات پلیسی ادامه داشت تا اینکه 21 دی ماه امسال 2 مرد به نام های حمید و ارسلان سوار بر خودروی پژو 405 خاکستری رنگ شناسایی و در عملیات پلیسی دستگیر شدند.

متهمان ابتدا خود را بیگناه معرفی می کردند اما وقتی پیش روی زن جوان قرار گرفتند به اقدام  شیطانی  خود اعتراف کردند.

بنا بر این گزارش، 2 متهم به دستور قاضی پرونده در  دادگاه کیفری  یک استان تهران به  زندان  رجایی شهر منتقل شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • ناشناس تیکه تیکه باید بشن
  0

  تیکه تیکه باید بشن

 • ناشناس
  0

  این انگل های جامعه را باید اعدام کرد

آنچه دیگران می خوانند:
  روی خط رسانه