کدخبر : 585

این فیلم به منتسب عنوان ترور دادستان بم در فضای مجازی پخش شده است که شایعه بود و توسط دادگستری کل استان کرمان تکذیب شد.

این فیلم به منتسب عنوان ترور  دادستان بم  در فضای مجازی پخش شده است که شایعه بود و توسط دادگستری کل استان  کرمان  تکذیب شد.

روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان با صدور پیامی، ضمن تکذیب شایعه  ترور  دادستان بم، تاکید کرد: کلیپ منتشر شده در این رابطه مربوط به پرونده ای در سالهای گذشته در یکی از شهرستان های استان بوده که عاملان ان شناسایی و مجازات شده اند.

 

 

پشت پرده ترور دادستان کرمان

به گزارش رکنا به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان کرمان با صدور پیامی، ضمن تکذیب شایعه  ترور  دادستان بم، تاکید کرد:کلیپ منتشر شده در این رابطه مربوط به پرونده ای در سال های گذشته در یکی از شهرستان های استان بوده که عاملان ان شناسایی و مجازات شده اند.

در این پیام تاکید شده است: براساس هماهنگی های حفاظت اطلاعات دادگستری کل استان و مراجع مربوطه، عاملان این شایعه و پخش کلیپ شایعه، شناسایی شده اند.

در ادامه این پیام تاکید شده است: بدون شک دستگاه قضایی استان کرمان با هرگونه اقدام خلاف مصالح عمومی که منجر به تشویش اذهان عمومی و بر هم زدن ارامش روانی جامعه شود با جدیت و بدون اغماض برخورد خواهد کرد.

 

منبع: رکنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • کرامت
  0

  این بنده خدا ، وکیل کسی بود در جیرفت فامایش هم منصور بهمنی هست ، پنج و شش سال پیش تو جیرفت با کلانش زدنش ، گویا برادر موکلش زده

 • ناشناس
  0

  ملت برا مشهور شدن و رسیدن به جایگاههای بالاتر از چه ترفندها و مظلوم نماییهایی بهره می برن........واویلا

آنچه دیگران می خوانند:
  روی خط رسانه