کدخبر : 636

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از شناسایی یک قاتل فراری خبر داد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه از شناسایی یک قاتل فراری خبر داد.قاتل  کمربندی کرمانشاه در حالی که زخمی بود توسط دستگیر شد.​فرمانده انتظامی استان کرمانشاه اظهار کرد : پس از کشف  جسد  یک زن میانسال در حاشیه کمربندی کرمانشاه که صبح روز گذشته به  قتل  رسیده بود، رسیدگی به موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی افزود : در تحقیقات به عمل آمده مشخص شد این قتل به دنبال اختلافات خانوادگی رخ داده که طی آن شخصی اقدام به قتل زن عموی خود کرده و با سرقت خودروی شخصی وی متواری شده است.

 

 

دستگیری قاتل فراری در کرمانشاه

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه ادامه داد : ماموران پلیس مخفیگاه قاتل فراری را در شهرستان  سرپل ذهاب  شناسایی و محل اختفای وی را محاصره کردند.

وی گفت : قاتل تحت تعقیب زمانی که خود را در حلقه محاصره پلیس می‌بیند با آن‌ها درگیر اما پس از مدت کوتاهی، مقاومت وی با اقتدار ماموران انتظامی درهم شکسته و در حالی که زخمی شده بود، دستگیر می‌شود.

 

قتل زن عمو در جاده کرمانشاه / قاتل این زن را به رگبار بست

یک جوان خشمگین زن عمو خود را به رگبار گلوله بست و وی را به قتل رساند.

صبح امروز (دوشنبه ۲۷ بهمن) در کمربندی غربی کرمانشاه یک فقره قتل به وقوع پیوست. پلیس از شناسایی قاتل خبر داده است.

به گزارش رکنا، محمدرضا آمویی، معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان در خصوص جزییات این خبر، اظهار کرد: صبح امروز گزارش یک فقره قتل در کمربندی غربی شهر کرمانشاه به نیروی انتظامی رسید.

وی افزود: از بدو اطلاع از این اتفاق، اقدامات تامینی و تجسسی برای شناسایی قاتل یا قاتلان در دستور کار ویژه فرماندهی انتظامی قرار گرفت و مشخص شد که ضارب یکی از آشنایان مقتول بوده است.

آمویی خاطرنشان کرد: قاتل به ضرب چند گلوله متوفی که زن عموی خودش هست را به قتل رسانده و خودروی وی را سرقت می‌کند

 

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان