کدخبر : 674

سرهنگ احسان مؤمنی با اعلام خبر واژگونی مرگبار M.V.M در بزرگراه یادگار (ره) اظهار کرد: ساعت 23 شب گذشته (28 بهمن)، یک دستگاه خودروی سواری M.V.M به علت سرعت زیاد با جداول کناری بزرگراه یادگار امام (ره) برخورد کرد و سپس واژگون شد.

سرهنگ احسان مؤمنی با اعلام خبر واژگونی مرگبار M.V.M در بزرگراه یادگار (ره) اظهار کرد: ساعت 23 شب گذشته (28 بهمن)، یک دستگاه خودروی سواری M.V.M به علت سرعت زیاد با جداول کناری بزرگراه یادگار امام (ره) برخورد کرد و سپس واژگون شد.

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مزید علت این حادثه بوده بوده، گفت: این بی‌احتیاطی  باعث شد خودروی مذکور به سمت جداول کشیده و پس از یک برخورد شدید، واژگون شود.

وی افزود: متأسفانه در این حادثه در اثر شدت ضربه، راننده خودروی مذکور در دم فوت کرد و دو نفر از سرنشینان  نیز مصدوم شدند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی پلیس راهور تهران بزرگ، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن‌سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار  به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

به گفته مؤمنی، با حضور عوامل امدادی  و اورژانس در موقعیت، خودرو از موقعیت خارج شد و عوامل اورژانس توانستند مصدومان را به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل کنند.

رئیس اداره تصادفات پلیس تهران بزرگ ادامه داد: به همین علت، در این محدوده شاهد بار سنگین ترافیک بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف، بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت/

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد که حین رانندگی با سرعت مقرره حرکت کرده و از عجله و شتاب خودداری کننند.

وی متذکر شد: رانندگان باید با توجه کافی  و با دقت لازم در معابر تردد کرده و حتماً از کمربند ایمنی استفاده کنند.

 

 

منبع: تسنیم

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه