کدخبر : 754

در تاریخ پانزدهم مرداد ماه امسال زنی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأموران اعلام کرد که پانزدهم مرداد ماه فرد ناشناسی وارد منزلش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در تاریخ پانزدهم مرداد ماه امسال زنی با مراجعه به کلانتری 125 یوسف آباد به مأموران اعلام کرد که پانزدهم مرداد ماه فرد ناشناسی وارد منزلش شده و با تهدید به مرگ او را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

در ادامه با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع آزار و اذیت جنسی و به دستور شعبه5 دادگاه کیفری یک استان تهران ، پرونده برای رسیدگی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت و شاکی پرونده پس از حضور در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در ساعت 4:30 روز 15 مرداد ماه فرد ناشناسی از طریق راهرو و پس از تخریب توری پنجره وارد ساختمان شد و به من که در اتاق خواب در حال استراحت بودم حمله ور شد. او دهانم را محکم گرفت و تهدید کرد که اگر جیغ کشیده و یا درخواست کمک کنم مرا خواهد کشت و در ادامه با تهدید، مرا مورد آزار و اذیت قرار داد.

شاکی پرونده در ادامه اظهاراتش با بیان این موضوع که چند روز پیش از طرح شکایت نیز به همین شیوه و شگرد و توسط همین شخص مورد آزار و اذیت قرار گرفته، به کارآگاهان گفت: در ساعت یک بامداد روز یازدهم مرداد ماه نیز درحالی‌که در حال استراحت بودم توسط همین فرد ناشناس و دقیقا به همین شیوه و شگرد مورد آزار و اذیت قرار گرفتم.

با توجه به حساسیت پرونده، تیم ویژه برای پیگیری پرونده و شناسایی و دستگیری فرد ناشناس در اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ تشکیل شد که با توجه به اظهارات شاکی پرونده مبنی بر اینکه فرد ناشناس در یک مقطع زمانی چند روزه ، دو بار به محل سکونتش آمده و این احتمال وجود دارد که مجددا و برای بار سوم دست به این اقدام بزند ، لذا مراقبت نامحسوس از محل سکونت شاکی پرونده در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

پس از چند شبانه روز مراقبت پلیسی و نامحسوس از محل سکونت شاکیه، کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی در ساعت سه بامداد 21 مرداد ماه فردی را مشاهده کردند که از روی دیوار منزل شاکیه بالا رفته و وارد حیاط خانه شد. این شخص پس از ورود به داخل حیاط ، به سمت ورودی ساختمان حرکت می کند که در آنجا متوجه حضور کارآگاهان در داخل حیاط شد که بلافاصله پا به فرار گذاشت اما قبل از هرگونه اقدامی برای خروج از خانه  با سرعت عمل کارآگاهان دستگیر شد.

این فرد پس از دستگیری بلافاصله توسط شاکی پرونده مورد شناسایی قرار گرفت و برای انجام تحقیقات به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

متهم حامد . ک 24 ساله  و از اتباع کشور افغانستان در همان تحقیقات اولیه صراحتا به دو فقره آزار و اذیت همراه با تهدید شاکیه اعتراف کرد و به کارآگاهان گفت: حدودا دو هفته پیش ، به صورت غیرقانونی و قاچاق از افغانستان وارد ایران شدم ؛ در طول این مدت بیکار بودم و شب ها در پارک می خوابیدم . چند روز پیش در حال پرسه زنی در منطقه یوسف آباد بودم که دیدم در خانه‌ای باز است ؛ وارد ساختمان شدم و به طبقه دوم رفتم، پس از ورود به داخل خانه شاکی را تنها در خانه دیدم ؛ به سمت او حمله ور شده ، گلویش را گرفته و به او گفتم که اگر صدایت در بیاید ، تو را خواهم کشت و ... .چند روز بعد مجددا به آن خانه رفتم،  این‌بار در حیاط قفل بود، از بالای در وارد حیاط شدم نردبانی را از داخل اتاقکی که داخل حیاط بود برداشتم و آن را زیر پنجره کوچک طبقه دوم ساختمان گذاشتم . از نردبان بالا رفتم ؛ توری پنجره را پاره کرده و وارد ساختمان شدم،  شاکیه روی تخت خوابیده بود که مجددا به سمت او حمله ور شده و... . امشب نیز قصد تکرار همان کار را داشتم که دستگیر شدم.

 بر اساس اعلام مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی پایتخت،  سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ  ، با اعلام این خبر گفت : در ادامه رسیدگی به این پرونده و به منظور شناسایی سایر جرایم ارتکابی مشابه، دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم از سوی مقام قضایی دادگاه کیفری یک استان تهران صادر شده است، لذا از کلیه شکات احتمالی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا برای طرح و پیگیری شکایات خود به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند  و اطمینان داشته باشند که هویت و اظهارات آنها نزد پلیس کاملا محرمانه و محفوظ خواهد بود.

 

منبع: ایسنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • رضا
  0

  آگاهی بلای به سرش بیارد وقتی رفت بیرون برای رفیقاش تعریف کند نتیجه این کار زشت چی می شود

 • سحر
  0

  بنظر من انقدربزنیدش تا سکته مغزی کنه بمیره مرتیکه بی ناموس این جورمردها بدرد جلوی گلوله هم نمیخورن خاک برسرت کنن

 • رومینا یوسفی
  0

  چرا افغانی ها رو بیرونشون نمی‌کنید؟ 🤔

 • رحیم
  0

  باید اعدام بشه

 • یوسف
  0

  به نظرم تمام افغانی ها باید از ایران اخراج بشن اینها هیچ هویتی نداران وقتشه به این معضل بزرگ رسیدگی بشه

 • خالد بیت غانمی زاده
  0

  حکم این شخص دو بار اعدام است

 • نوید زیرراهی
  0

  پلیس اگاهی محترم خواهشن اعدامش کنید

آنچه دیگران می خوانند:
  روی خط رسانه