کدخبر : 761

خودکشی دردناک پسر 23 ساله در لایو اینستاگرام جنجال ساز شد.

چند روز پیش مرگ مشکوک پسر ۲۳‌ساله‌ای به پلیس گزارش شد.پدر او به ماموران گفت‌: پسرم از یک سال پیش در اینستاگرام با دختری آشنا شده و قصد ازدواج با او را داشت اما خانواده دختر مخالف این وصلت بودند. مدتی بعد متوجه شدم زنی هم به عنوان رقیب عشقی وارد ماجرا شده است. روز حادثه دختر مورد علاقه او به ما زنگ زد و خبر داد پسرم در لایو اینستاگرامی ادعای کرده قصد خودکشی دارد و بعد تصویرش قطع شده است. سراغ پسرمان در طبقه بالا رفته و با جسد حلق‌ آویز او رو‌به‌رو شدیم. ‌از زنی که رقیب عشقی ‌دختر مورد علاقه پسرمان بود ‌شکایت داریم او باعث این مرگ تلخ فرزندمان شده است.

دختر‌۱۶‌ساله مورد علاقه جوان فوت شده هم در تحقیقات گفت‌: می‌خواستیم ازدواج کنیم که متوجه تغییر رفتارهایش شدم‌، با اوحرف زدم که می‌گفت زنی هم به او علاقه‌مند شده و مزاحمش است‌. برای اثبات عشقش به من، برای هردوی ما لایو اینستاگرامی گذاشت‌، روی چهارپایه رفت، طناب را دور گردنش انداخت و گفت باور کن تو را دوست دارم و برای اثبات آن می‌توانم خودم را بکشم. ناگهان پایش روی صندلی لیز خورد و تصویرش قطع شد‌.

حبیب‌ الله صادقی‌، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران با تائید این خبر گفت‌: باشکایت خانواده پسر جوان‌، قرار شد از زن جوانی که رقیب عشقی بوده نیز تحقیق شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه