استعمار ملکه از بین رفت

کدخبر : 1337

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: در انگلستان ثبات سیاسی ملکه، ثبات استعماری است و کشوری استعماری که با مرگ ملکه‌اش مجبور به تغییر سرود ملی‌ خود می‌شود، تبلور دیکتاتوری مطلق و خفقان رسانه‌ای است

به گزارش رصد ورزشی به نقل از فارس، مهدی عرب‌صادق معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی ، با بیان اینکه مرگ ملکه انگلیس، این کشور استعمارگر را که درگیر بحران‌های همه‌جانبه اقتصادی سیاسی فرهنگی بوده به بحران حاکمیتی نیز دچار می‌کند،گفت: جابجایی اخیر در سلطنت انگلستان، صرفا تغییر حاکم به حاکم دیگر نیست بلکه تغییراتی اثرگذار در مسائل خارجی و داخلی انگلستان است و حاکمیت این کشور باید منتظر استقلال و جدایی کشورهای مستعمره‌اش باشد.

وی افزود: در انگلستان ثبات سیاسی ملکه، ثبات استعماری است و کشوری که با مرگ ملکه‌اش مجبور به تغییر سرود ملی‌ خود می‌شود، تبلور دیکتاتوری مطلق و خفقان رسانه‌ای است. ملکه کودتاها و مادر فراماسونرهای دنیا مُرد و در سکوت رسانه‌های غربی سلطنت موروثی به پسرش رسید و در این میان مزدوران شاهزاده سعودی از درد سلطنت نکردن رضا پهلوی فریاد می‌زنند.

عرب‌صادق با اشاره به دیکتاتوری بودن سیستم سلطنتی انگلستان تصریح کرد: در تغییر ملکه انگلیس که بر مبنای رسوم بجای مانده از قرون وسطی و مبتنی بر سیستم سلطنتی موروثی است، هیچ رد و نشانی از دموکراسی و توجه به نظر مردم در این کشور یافت نمی‌شود.

وی ادامه داد: این رویداد برای جریان نفوذ در داخل و خارج کشور نقطه عطف مهمی است چرا که گروه‌هایی که دانسته و نداسته در زمین انگلستان بازی می‌کردند و مذبوحانه در پی ضربه به امت اسلام بودند، با این اتفاق دچار بحران سرپرستی شدند.

معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: مرگ ملکه انگلستان شروع تحولاتی عظیم در نظم جدید بین المللی است که در آن غرب تهی از شخصیت‌های مطرح عامل بی‌نظمی می‌شود و در کشورهای بلوک شرق مصادف با رویش شخصیت‌هایی است که پدیدآورنده صلح، رفاه و انسانیت هستند و خوشبختانه همه این‌ها حول محور جمهوری اسلامی ایران شکل می‌گیرد..

منبع: فارس
    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان