شهاب حسینی|ازدواج شهاب حسینی|

کدخبر : 1446

شهاب حسینی به تازگی از همسر جدید و جوان خود ساناز ارجمند رونمایی کرد.

 شهاب حسینی بازیگر خوب کشورمانبعد جدایی از همسر سابق خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد.پس از این که شهاب حسینی در مراسم اکران فیلم سینمایی شین با همسر جدیدش حضور یافت، خیلی‌ها منتظر واکنش پریچهر قنبری همسر اول او بودند. حال پریچهر قنبری همسر سابق شهاب حسینی با انتشار یک استوری غمناک به شکل غیر مستقیم نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است. شهاب حسینی و پریچهر قنبری مدتی بود که از هم جدا شده بودند و در سه سال اخیر دیگر بصورت مشترک در هیچ محفل هنری دیده نشده و شهاب حسینی و همسر سابقش تصاویر مشترک خود را از فضاهای مجازی همدیگر پاک کردند ولی هیچگاه به صورت رسمی در این رابطه صحبت نکردند.

واکنش پریچهر قنبری

Parichehr-Ghanbari7-vaghtesobh

پریچهر قنبری بعد از انتشار خبر ازدواج شهاب حسینی همسر سابقش استوری غم انگیزی را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

 بیوگرافی شهاب حسینی

شهاب+حسینی

شهاب حسینی سالهای بعد هم به کار بازیگری و هم اجرا پرداخت. وی بخاطر بازی در فیلمهای سینمایی واکنش پنجم و شمعی در باد و محیا مورد توجه قرار گرفت، درسال ۱۳۸۶ برای فیلم محیا از جشنواره بین‌المللی فیلم فجر، موفق به کسب دیپلم افتخار بهترین بازیگر نقش اول مرد شد، و در سال ۱۳۸۷ در همین جشنواره برای فیلم سوپراستار سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول مرد را دریافت کرد. شهاب حسینی همچنین به خاطر فیلمهای پرسه در مه به کارگردانی بهرام توکلی و درباره الی به کارگردانی اصغر فرهادی بازیگر مرد برگزیده چهاردهمین جشن بزرگ سینمای ایران نیز بود.

 

 

ساناز ارجمند کیست؟

شهاب+حسینی

ساناز ارجمند سال ۱۳۶۹ در شهر مشهد به دنیا آمده و در چند سال اخیر به تهران نقل مکان کرده و در پروژه‌های عکاسی مدلینگ و آتلیه‌ها فعالیت می‌کرد.  همسر دوم شهاب حسینی شروع همکاری و آشنایی ایشان با شهاب حسینی از عکاسی در برنامه «هم رفیق» شروع شد و بعدا به استخدام شرکت «سون اسکای» آقای بازیگر هم درآمد. شهاب حسینی بعد جدایی از همسر سابق خود، رسما برای بار دوم ازدواج کرد، این زندگی جدید که در اول راه است بسیار جنجال آفرین شده است! آقای بازیگر با یک هنرمند در عرصه عکاسی و از کارمندان خود ازدواج کرده است که اولین بار در اکران فیلم «شین» در کنار هم اولین بار دیده شدند.

 

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان