مهران مدیری|دستمزد مهران مدیری|

کدخبر : 1459

مهران مدیری، زاده ۱۸ فروردین سال ۱۳۴۶ در تهران است. وی در بیست و ششمین جشنواره فیلم فجر نامزد سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش مکمل مرد برای فیلم همیشه پای یک زن در میان است، شد.

مهران مدیری در خانواده‌ای هنردوست به دنیا آمد و فعالیت‌های هنری خود را از نخستین سال‌های نوجوانی شروع کرد و تا قبل از ورود به رشته تئاتر در دانشگاه مهران مدیری در چندین اثر نمایشی به عنوان بازیگر شرکت کرد. مهران مدیری در سال‌های آغازین دهه هفتاد، نخستین تجربه حضور خود را در برنامه‌های مذهبی تلویزیون تجربه کرد تا آنکه مهران مدیری وارد وادی طنز نمایشی در تلویزیون شد. در مجموعه‌های تلویزیونی نوروز ۷۲- بازیگرـ و پرواز ۵۷- بازیگر و کارگردان- در بهار و زمستان ۱۳۷۲، به عنوان یک بازیگر کمدی معرفی شد.

مهران مدیری کیست؟

مهران مدیری

مهران مدیری متولد سال 1346 می باشد، او زاده اولین ماه سال است و در شهر تهران چشم به جهان گشوده، مهران مدیری اصالتا اهل اراک است و در خانواده ای 6 نفره به دنیا آمده، فرزند آخر خانواده است و 3 برادر بزرگ تر از خودش دارد.او از سن 16 سالگی وارد تئاتر می شود و در سال 1368 وارد رادیو شده و به مدت 6 سال در داستان شب به گویندگی می پردازد. او تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت.

همسر و فرزندان مهران مدیری

مهران مدیری

مهران مدیری یک پسر به نام فرهاد و یک دختر به نام شهرزاد دارد، پسرش موزیسین است و دخترش طراح لباس می باشد. هر دو فرزند او شباهتی زیادی به پدرشان دارند.

قهر مهران مدیری با تلویزیون

مهران مدیری

پس از سال 1388 مهران مدیری ساخت مجموعه ای به نام قهوه تلخ را استارت زد. این سریال قرار بود از تلویزیون پخش شود اما به دلیل مسائل مالی و محتوایی، مهران مدیری مجموعه قهوه تلخ را از طریق شبکه نمایش خانگی به پخش رساند که با استقبال بینندگان رو به رو شد.او مدت ها با تلویزیون کار نکرد تا اینکه با ساخت سریال در حاشیه 1 و 2 دوباره به تلویزیون ملی بازگشت اما در حین پخش این سریال هم انتقادات و اعتراضات فراوانی از طرف جامعه پزشکی به او وارد شد و آقای مدیری مجبور شد فیلم نامه این مجموعه را تغییر دهد. به هر حال این سریال مورد تحسین بینندگان قرار گرفت.

 

برنامه دورهمی مهران مدیری

​مهران مدیری​

از سال 1395 مهران مدیری با ساخت برنامه دورهمی که محبوب ترین تاک شو ایرانی است، آخر هفته ها مهمان خانه های مردم بوده، برنامه او نه تنها در ایران بلکه در تمام کشورهای فارسی زبان بینندگان زیادی دارد. ایرانیان مقیم خارج از کشور نیز برنامه دورهمی را دنبال می کنند. این برنامه یکی از محبوب ترین ها بعد از انقلاب شکوهمند اسلامی بوده است. مهران مدیری برای اجرای هر قسمت از برنامه دورهمی دستمزدی ۳۰ میلیون تومانی دریافت می کند.، در بخشی از برنامه دورهمی با حضور لیلا اوتادی مهران مدیری گفته است برای بازی در هر فیلم سینمایی ۴ میلیارد تومان دستمزد می خواهد. برخی از سایت ها نیز ادعا کردند که مهران مدیری برای اجرای هر قسمت از برنامه دورهمی دستمزدی ۳۰ میلیون تومانی دریافت می کند که در نوع خود یک رکورد در طول تاریخ صداوسیما محسوب می شود.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان