مهدی قائدی|همسرمهدی قائدی|بیوگرافی مهدی قائدی

کدخبر : 1465

ستاره معصومی همسر مهدی قائدی تصویری جالب و دو نفره را با برادر شوهرش منتشر کرد.

مهدی قائدی متولد ۱۴ آذر ۱۳۷۷ بازیکن فوتبال اهل ایران است.مهدی قائدی فوتبال خود را از تیم‌های پایه باشگاه ایرانجوان بوشهر آغاز کرد.مهدی قائدی ازدواج کرده است.مهدی قائدی یک خواهر بزرگتر و یک برادر کوچکتر از خود دارد که بصورت جدی سال 1387 وقتی 10 ساله بود از پایه های تیم فوتبال ایرانشهر بوشهر به میدان رفت.مهدی قائدی عضو تیم ملیست.

بیوگرافی مهدی قائدی

 مهدی قائدی

مهدی قائدی (زاده 14 آذر 1377 - بوشهر)، بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر برای باشگاه فوتبال استقلال تهران در لیگ برتر خلیج فارس بازی می کند.مهدی در اولین فصل حضور خود با ایرانجوان در لیگ دسته اول توانست با زدن 10 گل عنوان پدیده لیگ یک را آن سال کسب کند و در معرض توجه قرار بگیرد قرارداد 5 ساله مهدی قائدی با  استفلال 17 تیر 1396 قائدی را از دست ایرانجوان درآورد و با قرارداد 5 ساله او را به خدمت گرفت تا این بازیکن 19 ساله اولین تجربه بازی در لیگ برتر را کسب کند

 بیوگرافی همسر مهدی قائدی

ستاره معصومی متولد 10 بهمن است.گفته می شود همسر مهدی قائدی 7 سال از او بزرگتر و متولد 1370 است

مهدی قائدی و همسرش در روز ۱۰ دی ۱۳۹۸ ازدواج کردند. عکسهای مراسم عقد این دو در همان ابتدا در بسیاری از رسانه های کشور پخش شد و خیلی ها معتقد بودند که مراسم آنها لاکچری برگزار شده. بیوگرافی ستاره معصومی همسر مهدی قائدی را از دلگرم میخوانید .

ازدواج مهدی قائدی

مهدی+قایدی

باشگاه  استقلال  عکسی از مهدی قائدی منتشر کرد و از  آسیب دیدگی  او و عدم حضورش در اولین تمرین فصل آبی‌پوشان خبر داد.اما چیزی که در این عکس توجه ‌ها را به خود جلب کرد، وجود حلقه‌ای در دست چپ قائدی بود که باعث به وجود آمدن شایعاتی مبنی بر ازدواج او شد. وی پس از چندی با انتشار عکسی و نوشتن جمله:  «می‌خواهم جوانی کنم، ازدواج نکرده‌ام. » این اخبار را تکذیب کرد.

سلفی دونفره ستاره معصومی

ستاره معصومی بلاگر معروف و همسر مهدی قائدی در اینستاگرامش عکسی بسیار صمیمی را با برادر شوهرش به اشتراک گذاشت.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان