شبنم فرشادجو|کشف حجاب شبنم فرشادجو

کدخبر : 1466

شبنم فرشادجو، بازیگر سینما و تلویزیون رسما کشف حجاب کرد و برای همیشه از بازیگری خداحافظی کرد.

شبنم فرشادجو، بازیگر سینما و تلویزیون که طی روزهای اخیر در اعتراض به ماجرای فوت مهسا امینی، دختر ۲۲ ساله سقزی تصاویری بدون حجاب از خود منتشر کرده بود، با انتشار عکسی جدید از خداحافظی همیشگی خود با دنیای بازیگری در ایران خبر داد. شبنم فرشادجو با انتشار عکسی که می‌بینید در اینستاگرام خود نوشت: شبنم فرشادجو با این عکس کاملا کشف حجاب کرد

بیوگرافی شبنم فرشادجو

شبنم فرشادجو

 

شبنم فرشادجو متولد 16 بهمن 1356 در تهران ، بازیگر سینما و تلویزیون است . فارغ التحصیل فوق لیسانس کارگردانی نمایش از دانشکده هنر و معماری تهران می باشد که از 18 سالگی بروی صحنه رفت و از 22 سالگی جلوی دوربین است.سال 1374 در 17 سالگی که تصمیم گرفتم کلاس بازیگری بروم که بین کلاس های آقای تارخ و سمندریان ، کلاس های سمندریان را بخاطر تئاتری بودنش انتخاب کردم. در کلاس های آقای سمندریان با مجید بهرامی ، امید عباسی ، لیلی رشیدی ، مجید صالحی ، شبنم دولتشاهی و حامد محمد طاهری هم دوره بودم ما به همراه یکدیگر یک گروه تشکیل دادیم و از همان جا با نمایش «آنتیگونه» اولین تجربه بازی حرفه ای روی صحنه را تجربه کردم.

در جلوی دوربین

شبنم فرشادجو

چهار سال بعد از تئاتر در سال 1378 با فیلم «مرد بارانی» به کارگردانی ابوالحسن داوودی در کنار فرامرز قریبیان و رویا تیموریان جلوی دوربین رفت سال 1382 هم با مجموعه «بانکی ها» به کارگردانی مهدی مظلومی وارد قاب تلویزیون شد تا اینکه سال 1386 با سریال «میوه ممنوعه» به شهرت نسبی رسید تجربه همکاری با مدیری در سال 1394 سریال «شوخی کردم» اولین همکاری من با آقای مهران مدیری بود که آن کار را واقعا دوست داشتم آیتم هایی که من و هادی کاظمی داشتیم و باید برایش 7 الی 8 صفحه دیالوگ حفظ می کردیم ، خیلی جذاب بود و واقعا به اندازه یک تئاتر وقت و انرژی گذاشتیم البته من در سال 1385 با آقای مدیری در «باغ مظفر» سابقه همکاری داشتم و به سبک کاریشان علاقمند بودم.

همسر ایده آل من

شبنم+فرشادجو

مهمترین خصوصیاتی که در ازدواج برایم مهم است صادق بودن و وفاداری است سن بالاتر از خود را دوست دارم و صداقت برایم مهمترین ویژگی است .من فوق لیسانس دارم و دوست دارم همسرم در سطح تحصیلات خودم و بالاتر باشد توقع کمی دارم و دنبال همسر پولدار و خوشگل نیستیم.

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان