کدخبر : 330

سهیل مهدی اعلام کرد دربی زودتر برگزار نشده و طبق برنامه از ساعت 16:35 برگزار خواهد شد

درست زمانی که سوت پایان جدال سپاهان و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی با تساوی بدون‌گل به صدا در آمد، انگار در سوت آغاز هیاهوهای دربی پایتخت نیز دمیده شد؛ هر چند از قبل از این دیدار هم کری‌خوانی و بیانیه‎نویسی‌هایی از سوی مسئولان دو باشگاه انجام شده بود اما در آستانه انجام این دیدار سنتی، حواشی به اوج رسیده است.

ماجرا از این قرار بود که افشین پیروانی در انتقاد به داوری دیدار با سپاهان و صحنه مشکوک سرنگونی امید عالیشاه درون محوطه جریمه سپاهان، از داوری‌ها ابراز نگرانی کرد و با کنایه گفت که امیدوار است تا روز دربی، VAR به ایران برسد! همچنین بازیکنان پرسپولیس در مصاحبه پس از بازی با سپاهان و همچنین چندی بعد مسئولان باشگاه در بیانیه‌ای مدعی شدند چند تیم به دنبال زمین‌زدن پرسپولیس هستند و در میان تیم‌هایی از داوری سود می‌کنند و پرسپولیس هر هفته متضرر از داوری است.

 

 

ساعت دربی 94 پایتخت:

در حالی که شایعاتی در خصوص تغییر زمان دربی و برگزاری دیدار استقلال و پرسپولیس ۲۰ دقیقه زودتر یعنی از ساعت ۱۶:۱۵ به گوش می‌رسید، سهیل مهدی این موضوع را رد کرده واعلام کرد این دیدار ساعت ۱۶:۳۵ دوشنبه ۲۲ دی ماه برگزار خواهد شد.

سهیل مهدی در این باره گفت: دربی زودتر برگزار نخواهد شد. دربی طبق برنامه و از ساعت ۱۶:۳۵ بین دو تیم استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد.

 

 

منبع: دانشجو

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان