کدخبر : 336

چند روز بیشتر به دربی رفت سرخابی باقی نمانده و کری های هواداران پرسپولیس و استقلال و عوامل دو تیم و پیشکسوتان شان آغاز شده است.

چند روز بیشتر به دربی رفت سرخابی باقی نمانده و کری های هواداران پرسپولیس و استقلال و عوامل دو تیم و پیشکسوتان شان آغاز شده است. اگرچه روی کاغذ خیلی ها شانس استقلال را برای برد به واسطه صدرنشینی اش در جدول و وضعیت نه چندان خوب پرسپولیس و حضورش در رده دهم بیشتر از رقیب سنتی می دانند اما دربی تابع هیچ قاعده و قانونی نیست. البته وضعیت خوب استقلال در لیگ بیستم هواداران امیدوارند آبی ها طلسم چند ساله دربی را بشکنند.

 

این طلسم مربوط به عدم پیروزی استقلال در دربی های رفت از لیگ دوازدهم تا کنون است. آخرین باری که استقلال دربی رفت رو با برد از زمین مسابقه خارج شد؛ لیگ یازدهم و برد دو گله آبی ها بوده است.

 

در چند سال اخیر معمولا دربی رفت در هفته های ابتدایی انجام شده و استقلال به خاطر تغییرات گسترده در لیست بازیکنان و البته کادرفنی هیچ وقت با شرایط مطلوب و دلخواه پا به این مسابقه نگذاشته؛ اما امسال بحثش جداست و به زعم هواداران چه زمانی بهتر از این دربی برای شکستن این طلسم 8 ساله.

 

 

منبع: آخرین خبر

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان