کدخبر : 346

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: دربی بازی روحیه‌هاست و هر تیمی از نظر روحی آمادگی بهتری برای این بازی داشته باشد می‌تواند نتیجه دلخواهش را بگیرد.

 

محمد نوری درباره دربی گفت: «استقلال با بازی‌های خوبی که در این مدت ارائه کرده نشان داد هفته به هفته بازی‌های بهتر و هماهنگی مطلوب‌تری را ارائه می‌کند. فکر می‌کنم دربی در هفته خیلی خوبی برگزار می‌شود چون استقلال در این فصل جابه‌جایی‌های زیادی در کادر فنی و بازیکنانش داشت و توانست به فرم مطلوب و مورد نظر کادر فنی‌اش برسد.»

او گفت: «استقلال در نیمه دوم بازی با آلومینیوم گوشه‌هایی از فوتبال فصل قبل خود را ارائه کرد و این نوید را داد که می‌تواند باز هم با نفرات جدیدش فوتبال روان و هجومی‌اش را به حریف دیکته کند. اینکه محمود فکری جرأت کرد بازی را با سه مهاجم دنبال کند نشان‌دهنده همین مهم بود.»

نوری درباره دربی گفت: «دربی بازی روحیه‌هاست و هر تیمی از نظر روحی آمادگی بهتری برای این بازی داشته باشد می‌تواند نتیجه دلخواهش را بگیرد. اینکه الان استقلال صدر جدول است نباید باعث غرور بچه‌های تیم ما شود و تصور کنند برنده دربی هستند. این بازی وضعیت متفاوتی با همه دیدارهای هر فصل دارد و فکر می‌کنم استقلال باید از همان ابتدا با دست بالا گرفتن حریفش بهترین فوتبال خود را با اعتماد به نفس ارائه و ان‌شاالله در پایان برنده هم زمین را ترک کند تا بتواند گام بلندی برای قهرمانی نیم فصل و سپس لیگ بیستم بردارد.»

 

 

منبع: خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه