کدخبر : 463

پیشکسوت استقلال گفت: استقلال اگر همین روند خود را ادامه بدهد به طور حتم در پایان فصل به سال‌ها قهرمان نشدن آبی‌پوشان در لیگ برتر خاتمه خواهد داد.

 

مهدی فنونی‌زاده اظهار داشت: تمام آنهایی که از روند بازی استقلال انتقاد می‌کردند به طور حتم نمایش آبی‌پوشان را در تبریز مشاهده کردند که چطور تراکتور را اسیر بازی خود کرد.

وی افزود: استقلال در تمام خطوط خود عالی بازی کرد و در طول ۹۰ دقیقه اجازه نداد تراکتور فرصتی برای عرض اندام داشته باشد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: خط دفاعی استقلال برخلاف بازی با پرسپولیس عملکرد خوبی داشت و دیگر اشتباهات عجیب غریبی که در دربی شاهد آن بودیم تکرار نشد.

فنونی‌زاده تصریح کرد: بیرون نشاندن عارف غلامی به خط دفاعی استقلال نظم داد و بازیکنان این منطقه فضاها را به خوبی بستند تا مهاجمان تراکتور نتوانند به جز یک بار به گل برسند.

وی تاکید کرد: خط حمله استقلال بدون شک بهترین مهاجمان ایران را در اختیار دارد و مهدی قایدی، شیخ دیاباته و ارسلان مطهری ثابت کردند که چه کیفیت فنی بالایی دارند.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال اگر همین روند خود را ادامه بدهد به طور حتم در پایان فصل به سال‌ها قهرمان نشدن آبی‌پوشان در لیگ برتر خاتمه خواهد داد.

تیم فوتبال استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های ایران، در دیداری خارج از خانه مقابل تراکتور تبریز به برتری سه بر یک دست یافت و به صدر جدول رسید.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان