کدخبر : 863

موضع هیات مدیره استقلال بعد از مساوی مقابل مس رفسنجان تغییری نکرده و برای دیدار برابر فولاد هم محمود فکری سرمربی استقلال خواهد بود

 

بعد از مساوی استقلال مقابل مس رفسنجان خبری مبنی بر برگزاری جلسه آنلاین بین اعضای هیات مدیره استقلال منتشر شد و گفته می شد قرار است در این جلسه در خصوص ادامه همکاری با محمود فکری تصمیم گیری شود.

با این حال پیگیری های خبرنگار طرفداری نشان می دهد اعضای هیات مدیره استقلال امروز بازی استقلال مقابل مس رفسنجان را با هم دیدند و اگر قرار باشد جلسه آنلاینی هم برگزار شود، موضوع آن تصمیم گیری در خصوص اعضای کادر فنی نیست.

موضع هیات مدیره استقلال در حال حاضر این است که طبق تصمیم قبلی، برای دیدار برابر فولاد خوزستان هم محمود فکری روی نیمکت این تیم بنشیند و اگر شرایط به گونه ای که مدنظر آن ها بود پیش نرفت، بعد از بازی با فولاد در خصوص کادر فنی تصمیم گیری شود.

استقلال بعد از بازی فولاد باید در چارچوب رقابت های جام حذفی به مصاف پیکان برود و پس از آن هم آبی ها باید دیداری را مقابل ماشین سازی برگزار کنند که هنوز تاریخ آن اعلام نشده است.

شنیدیم محمود فکری در رختکن به دستیاران خود اعلام کرده به فکر بازی با فولاد باشند و با این حساب سرمربی آبی ها قصدی برای استعفا ندارد و مقابل فولاد روی نیمکت استقلال می نشیند.

 

 

منبع: طرفداری

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه