کدخبر : 239

مدافعان تراکتور در بازی با ذوب آهن از فرصت های ایده آل گلزنی که بدست آورده بودند نتوانستند استفاده کنند.

رضا اسدی که فصل گذشته با توجه به نیاز تراکتوری ها در خط دفاعی، در اکثر بازی ها به عنوان مدافع وسط بازی کرد، علی رغم پستی که داشت توانست گل های حساسی برای تراکتور به ثمر برساند و یکی از ارکان اصلی تیم در فاز تهاجمی هم بود. در فصلی که مهاجمان تراکتور در گلزنی ناکام بودند، اسدی به همراه خانزاده و سلیمی موفق به زدن 9 گل شدند که آمار خوبی بود. البته بخش قابل توجهی از این گل ها را اسدی به ثمر رسانده بود (5 گل).

در لیگ بیستم شاهد جدایی رضا اسدی از تراکتور بودیم؛ تراکتوری ها در خط دفاعی ایمان سلیمی را هم از دست دادند. وفا هخامنش به عنوان خرید دفاعی تراکتور جانشین سلیمی شد تا در کنار هادی محمدی که این فصل به تراکتور بازگشت، زوج خط دفاعی تراکتور را تشکیل دهند. 

در بازی با ذوب آهن شاهد حضور پر رنگ مدافعان تراکتور در برنامه های تهاجمی  بودیم. آنها دو بار تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما هر دو بار شهاب گردان مانع از گلزنی شان شد. در دقیقه 15 و روی پاس هنرمندانه مسعود شجاعی، هخامنش در موقعیت ایده آل گلزنی قرار گرفت اما توپ به خوبی روی پای او جفت و جور نشد و ضربه این بازیکن راهی به دروازه نداشت. در اواخر نیمه دوم و دقیقه 74 هم ضربه سر دیدنی هادی محمدی را شهاب گردان به زیبایی مهار کرد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان