کدخبر : 243

​شاگردان یحیی گل محمدی برابر سپاهان به تساوی بدون گل دست پیدا کردند تا تغییر سیستم کادر فنی در نوع بازی قرمزها کمکی به کسب سه امتیاز بازی نکند.

به گزارش فوتبالی، یحیی گل محمدی در حالی امروز شاگردانش را به مصاف سپاهان فرستاد که نسبت به بازی های گذشته این تیم تغییراتی در نوع و سیستم بازی قرمزها ایجاد کرده بود و از هیچ کدام از مهاجمان تخصصی تیمش در ترکیب ثابت استفاده نکرد.

 

بعد از حواشی فصل گذشته که منتهی به کسب سه امتیاز از سوی استیناف توسط پرسپولیس شد، سپاهانی‌ها با بالاترین انگیزه ممکن مهیای حضور در آزادی شدند، محرومیت سعید آقایی به دلیل دریافت کارت قرمز در بازی قبلی قرمزها مقابل ذوب آهن یحیی را وادار به تغییر نفرات این تیم کرد، سرمربی قرمزها اما این بار با تفکراتی نو و نیمکت نشین کردن مهاجمان تخصصی خود، به مصاف سپاهان رفت.

 

در فاز دفاعی مهم‌ترین تغییر حضور علی شجاعی به جای سعید آقایی در سمت چپ بود، شجاعی پس از مدت‌ها نیمکت نشینی با محرومیت سعید آقایی فرصت حضور در سمت چپ دفاعی را به دست آورده و با نمایشی موفق در این جدال در شانس رقابت برای همراهی تیمش در دربی قرار گرفت. سیدجلال حسینی بهمراه محمدحسین کنعانی زادگان زوج تکراری قلب دفاعی بودند و همانند دیدارهای قبلی و در سمت راست نیز یحیی بار دیگر به سیامک نعمتی اعتماد کرد که از روزهای درخشانش به دور بود.

 

کادرفنی پرسپولیس برای این بازی از کمال کامیابی‌نیا و میلاد سرلک به عنوان دو هافبک دفاعی تیمش در ترکیب اصلی سود برد و تا پایان 90 دقیقه در زمین حضور داشتند و این در حالی است که احسان پهلوان، امید عالیشاه دو بازیکن دیگر خط میانی این تیم بود. عالیشاه با گلزنی در بازی قبلی با انگیزه زیادی پا به این بازی گذاشته و احسان پهلوان نیز می توانست روی دو صحنه دروازه سپاهان را باز کند اما در امر گلزنی ناکام بود.

 

اما سورپرایز بزرگ یحیی گل محمدی در این بازی در خط حمله تیمش بود که وحید امیری در غیاب مهدی عبدی، آرمان رمضانی و مهدی مهدی‌خانی به عنوان مهاجمان تخصصی این تیم، اینبار در کنار خود احمد نوراللهی را در خط حمله دید، قرمزها که امیدوار بودند با تغییراتی که ایجاد کردند در بازی مقابل سپاهان به سه امتیاز بازی برسند اما باز هم تغییرات اعمال شده در نوع و سیستم بازی این تیم نتوانست آنها را قبل از دربی به 3 امتیاز برساند.

 

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه