کدخبر : 470

​مایکل اوون، ستاره سابق تیم‌های لیورپول، رئال مادرید و منچستریونایتد می‌گوید در مقطعی تا آستانه انتقال به فوتبال ایتالیا پیش رفته است.

مهاجم سابق تیم‌های لیورپول، رئال مادرید، نیوکاسل و منچستریونایتد در مصاحبه ای به علاقه ماسیمو موراتی، مدیر وقت اینتر در اواخر دهه 90 به جذب او اشاره کرده است. این انگلیسی فاش کرده که حتی در آن مقطع زبان ایتالیایی را هم یاد گرفته و به نوعی آماده انتقال احتمالی به نراتروری بوده است؛ اتفاقی که البته هیچ گاه رخ نداد.

مایکل اوون در مصاحبه ای با اسکای اسپورتس در این رابطه گفت: " بعد از جام جهانی سال 1998 و هنگامی که در لیورپول بودم، باشگاه های ایتالیایی به جذب من علاقه داشتند‌. مدیر برنامه من در آن زمان دیوید پلات بود که با بسیاری از روسای باشگاه های اروپایی رابطه خوبی داشت. بدون شک او با اینتر ماسیمو موراتی و چند باشگاه ایتالیایی دیگر ارتباط برقرار کرد."

اوون در ادامه صحبت‌های خود پیرامون این موضوع گفت: " یادم می آید هنگامی که فکر کردم ممکن است مجبور به خروج از کشور شوم، حتی شروع به یاد گرفتن زبان ایتالیایی کردم اما هرگز این اتفاق رخ نداد؛ با این حال می‌توانم بگویم زمانی که من جوان بودم فوتبال ایتالیا در دنیا بهترین به حساب می‌آمد."

گفتنی است مایکل اوون بعد از یک دوره حضور ناموفق در منچستریونایتد از این تیم جدا و راهی استوک سیتی شد. با این حال او در این تیم انگلیسی نیز نتوانست روزهای خوبی را تجربه کند و پس از آن از دنیای فوتبال خداحافظی کرد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان