کدخبر : 895

تیم فوتبال ماشین سازی در اتفاقی عجیب نیمه دوم دیدار برابر ذوب آهن را با 12 بازیکن آغاز کرد.

دیدار دو تیم ذوب آهن و ماشین سازی اتفاقات جالب توجهی داشت؛ از گل دقیقه اول بازی توسط مجتبی حق دوست تا ضربه عجیب فرشاد محمدی مهر که از فاصلیه تقریبا 50 متری وارد دروازه محمد امین رضایی شد.

البته این تنها اتفاقات این نبرد انتهای جدولی نبود و در ابتدای نیمه دوم و ثانیه هایی پس از شروع بازی، داور مجبور به قطع بازی شد؛ ماجرا از این قرار بود که مجید محافظت کار پس از شروع بازی بلافاصله متوجه می شود که تعداد بازیکنان تیم حریف 12 نفر است و سریع این موضوع را به داور چهارم انتقال می دهد.

داور مسابقه نیز پس از اینکه مطلع می شود، بازی را قطع می کند و پس از شمارش بازیکنان، به بازیکن تیم فوتبال ماشین سازی دستور خروج زمین می دهد. این موضوع باعث وقفه ای چند دقیقه ای در بازی شد و سرانجام در دقیقه 48، بهمن سالاری که باید جای خود را به آیدین قهرمانی می داد، با کارت زرد داور جریمه شد و جای خود را به قهرمانی داد.  

البته ذوبی ها معتقدند که در همین چند دقیقه آیدین قهرمانی جلوی یکی از ضدحملات تیمشان را گرفته است. به هر حال این بازی با برتری ذوب آهن در دیداری 6 امتیازی همراه شد ولی شروع بازی با 12 نفر از آن اتفاقاتی است که می تواند در میان عجیب ترین رخدادهای فصل فوتبالی ایران جای بگیرد.

 

 

منبع: ورزش سه 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه