کدخبر : 897

تیم الاهلی عربستان باید غرامتی گزاف از یکی از بازیکنان سابق خود دریافت کند. آنها در حال حاضر یک قسط از مبلغ مورد نظر را دریافت کردند

در حالی که کمیته انضباطی فیفا در ماه های اخیر یکی دو بار جرائمی شامل حال باشگاه النصر عربستان کرد حالا به یکی دیگر از باشگاه های حاضر در لیگ حرفه ای عربستان حکم حمایتی داد. تیم الاهلی عربستان که پیش از این با یوسف بلایلی، بازیکن سابق تیم ملی الجزایر قرار داد داشت وقتی با خروج این بازیکن از باشگاه روبرو شد شکایتی به فیفا فرستاد و حالا رای آن صادر شده است و در اختیار باشگاه الاهلی و وکل بازیکن مورد نظر قرار گرفت.  این بازیکن باید مبلغ یک میلیون و ششصد هزار یورو به باشگاه الاهلی بپردازد. 

بازیکن الجزایری که به صورت یک طرفه اقدام به فسخ قرارداد خود کرد و به همین دلیل با شکایت الاهلی روبرو شد باید در سه قسط این مبلغ را به باشگاه عربستانی پرداخت کند و در همین ابتدای رسیدگی به حکم،اولین قسط این بازیکن به باشگاه پرداخت شد. این بازیکن که بدون اطلاع باشگاه و به صورت یکطرفه اقدام به فسخ قرارداد خود کرد باعث شد تا ضرر هنگفتی از خروج ناگهانی وی با باشگاه الاهلی عربستان وارد شود. 

 

 

منبع: طرفداری

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه