کدخبر : 908

مجموعه پیکان تهران امید زیادی دارد تا در سال 1400 روزهای بهتری را نسبت به گذشته تجربه کند.

پیکان تهران در لیگ بیستم برخلاف فصول گذشته که معمولا در کورس سقوط به دسته اول بود، دغدغه ای از این بابت ندارد و روزهای بسیار خوبی را سپری کرده است. خودروسازان لیگ برتر با مدیریت اکبر محمدی به عنوان یک مدیر فوتبالی و سرمربیگری مهدی تارتار به عنوان یکی از موفق ترین مربیان فوتبال ایران هم اکنون در رده نهم جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته اند و در تلاشند تا این جایگاه را نیز بهبود ببخشند.

پیکان که در ابتدای فصل با تفکرات تارتار بسته نشده بود، در نقل و انتقالات زمستانی تغییرات زیادی در تیمش داشت و توانست نفرات زیادی را به خدمت بگیرد. مدیریت باشگاه پیکان با وجود بودجه محدودی که داشت توانست نفرات از جمله علی عبدالله زاده، رضا حبیب زاده، عزیز معبودی، آرمان قاسمی، علی قربانخانی و... را به خدمت بگیرد. از این رو تعطیلی لیگ برتر در ایام نوروز هم مزید بر علت شد تا تارتار و همکارانش بتوانند از فرصت ایجاد شده استفاده کنند و با تقویت تیم و ایجاد هماهنگی میان نفرات شرایط بهتری را نسبت به گذشته به دست آورند.

پیکان طی دو روز گذشته دو بازی دوستانه با بادران تهران انجام داد که تغییرات ایجاد شده در ترکیب این تیم مشهود بود. بازیکنان جدید آرام آرام به ترکیب این تیم اضافه می شوندو حالا شرایط به گونه ای است که ترکیب نفرات به تفکرات مهدی تارتار نیز بسیار نزدیک تر شده اند.

از این رو مجموعه پیکان حالا که دغدغه ای از بابت سقوط ندارند امیدشان بسیار است تا در سال 1400 و در 12 بازی باقیمانده از لیگ برتر شرایط شان را بهبود ببخشند و رتبه ای آبرومندرا به دست آورند.

گفتنی است؛ اولین بازی پیکان در سال 1400 روز 14 فروردین ماه در ورزشگاه آزادی مقابل استقلال است.


 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه