استقبال شرکت‌ها و استارتاپ‌ها از ششمین رویداد بزرگ فناوری‌های مالی:

کدخبر : 355

ششمین دوره نمایشگاه تراکنش ایران بیست و سوم دی‌ماه و به‌‌صورت حضوری و آنلاین آغاز به کار می‌‌کند.

به گزارش خبرنگار رصد ورزشی و به نقل از شما اقتصاد: افتتاحیه این رویداد بزرگ فناوری‌های مالی، بیست و سوم دی‌ماه با حضور جمعی از مدیران ارشد کشوری و دست‌اندرکاران نظام بانکی در هتل اسپیناس‌پالاس تهران برگزار می‌شود.

 

موضوع محوری این دوره از نمایشگاه، "اکوسیستم بانکداری و پرداخت دیجیتال است. در این دوره از نمایشگاه همچنین موضوعاتی نظیر: نئوبانک‌ها، کیف الکترونیکی‌پول، هویت دیجیتال، نسل جدید کربنکینگ و تحول دیجیتال، چالش بورسی‌شدن استارتاپ‌ها و خلاء‌های نوآوری در  صنعت  بانکداری و پرداخت به بحث و بررسی گذاشته می‌شود.

 

نمایشگاه تراکنش ایران، رویدادی تخصصی، فناورانه و مالی و فضایی برای تعامل، همکاری و گفتگوی فعالان صنعت بانکداری، کارت و پرداخت، فینتک، بیمه، شهرهوشمند و MNOهاست. اولین دوره این نمایشگاه، آبان 1394 با حمایت نظام‌‌بانکی و حضور فعال شرکت‌های داخلی و خارجی برگزار شد.

 

شرکت‌ توسعه سرمایه‌گذاری شبا، شبکه الکترونیکی پرداخت کارت(شاپرک)، ایرانسل، ایران‌کالا، بانک سپه، بانک صنعت و معدن، آیریک  تجارت  نصف‌جهان، داده‌ورزی سداد، آُسان پرداخت، تریبون، یکتانت، بانک مسکن، فین‌تکس سنتر، بازارچه یکپارچه تبادل رمزارز امین از جمله حامیان ششمین دوره نمایشگاه تراکنش  ایران  هستند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

روی خط رسانه