کارلوس کیروش | بیوگرافی کارلوس کیروش | عکس کارلوس کیروش

کدخبر : 1328

[کلیک و کشیدن برای جابجایی] کارلوس کی روش در نامپولا موزامبیک پرتغال یکشنبه -۱ مارس ۱۹۵۳-(۱۰ اسفند ۱۳۳۱) متولد شد. کارلوس کی‌روش پس از یک دوره مربیگری موفق با تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های پرتغال، درسال ۱۹۹۱ به مربیگری تیم‌ملی فوتبال پرتغال رسید.

کارلوس کیروش در دو دوره دستیار الکساندرفرگوسن در منچستر یونایتد بوده.کارلوس کیروش سال 2003 در منجستریونایتد کار خودرا اغاز کرد.کارلوس کیروش در سال 2003 سرمربی تیم رعال مادرید شد .پست اصلی کارلوس کیروش در فوتبال دروازبان بود . اخبار کارلوس کیروش را در رصدورزشی دنبال کنید.

بیوگرافی کارلوس کیروش

کارلوس کیروش

کارلوس کی روش در نامپولا موزامبیک پرتغال یکشنبه -۱ مارس ۱۹۵۳-(۱۰ اسفند ۱۳۳۱) متولد شد. کارلوس کی‌روش پس از یک دوره مربیگری موفق با تیم ملی زیر ۲۰ ساله‌های پرتغال، درسال ۱۹۹۱ به مربیگری تیم‌ملی فوتبال پرتغال رسید.

کی‌روش در دورهمی

کارلوس کیروش

مهران مدیری در دورهمی مهمان فوتبالی زیاد داشته است. در فروردین ماه ۹۷ خبری منتشر شد که مهران مدیری به شدت دنبال کارلوس کی روش است و می‌خواهد هر طور شده سرمربی تیم ملی را هم به استودیوی دورهمی بکشاند.در آن زمان شایعاتی مبنی بر اینکه کی روش برای حضور در برنامه دورهمی دستمزد بالا می‌خواهد؛ منتشر شد و دیگر هیچگاه صحبتی در این‌رابطه به میان نیامد.

کارلوس کی‌روش سرطان

کارلوس کیروش

اواخر آبانماه ۹۴ خبری نگران کننده درباره سلامتی سرمربی تیم ملی فوتبال ایران منتشر شد. سایت «کاپ» منتصب به مهدی تاج از مبتلا شدن سرمربی تیم ملی به سرطان معده خبر داده است.محمود اسلامیان دقایقی پس از انتشار خبر سرطان گرفتن کی روش آن را تکذیب کرد و آن کذب محض دانست.

بازگشت کیروش به تیم ملی ایران

کالوس کیروش

طبق اعلام مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال ایران، بازگشت کارلوس کی‌روش به ایران برای هدایت تیم ملی قطعی شده است.درحالی که در یکی دو روز اخیر اخباری غیر رسمی از توافق فدراسیون فوتبال ایران با کارلوس کی‌روش برای هدایت تیم ملی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر شنیده می‌شد، مدیر رسانه‌ای تیم ملی در صفحه توییترش با نهایی شدن جدایی دراگان اسکوچیچ، از قطعی شدن بازگشت کی‌روش خبر داده است.

سابقه مربیگری کارلوس کیروش

​کارلوس کیروش

پرتغال پرتغال | پرتغال اسپورتینگ | ایالات متحده آمریکا مترواستارز | ژاپن ناگویا گرامپوس | امارات متحده عربی امارات | آفریقای جنوبی آفریقای جنوبی| اسپانیا رئال مادرید| پرتغال پرتغال | ایران ایران | کلمبیا کلمبیا | مصر مصر | ایران ایران    

کیروش در تیم ملی ایران

​کارلوس کیروش

کی‌روش در میان مربیانی که تاکنون در تیم ملی فوتبال مردان ایران به مربیگری پرداخته‌اند، طولانی‌ترین دوران مربیگری را از آن خود کرده‌است. پس از کی‌روش، برانکو ایوانکوویچ با بیش از ۵۰ بازی، و علی پروین با بیش از ۴۰ بازی در جایگاه بعدی قرار دارند. وی در این ۸۰ بازی تنها در ۸ بازی شکست خورده که ۴ بازی در مسابقات دوستانه و ۴ بازی در مسابقات رسمی است. علاوه بر این در دوران مربیگری کی‌روش، تیم ملی ایران به مدت ۱۷ ماه در جایگاه نخست رنکینگ تیم‌های آسیایی قرار گرفته‌است که طولانی‌ترین زمان در تاریخ تیم ملی فوتبال ایران است.

کارلوس کیروش رئال مادرید

کالوس کیروش

موقعیت کی‌روش در منچستریونایتد به‌عنوان دستیار سرمربی، توجه باشگاه رئال مادرید را به خود جلب کرد. مسئولان این باشگاه، به دنبال یک سرمربی برای جایگزینی ویسنته دل بوسکه بودند. این موضوع، فرصتی برای همکاری با بازیکن سال فوتبال جهان، زین‌الدین زیدان و ستارگانی چون رونالدو و لوئیس فیگو بود. فرصتی که کی‌روش احساس کرد نمی‌تواند آن را رد کند و در تابستان ۲۰۰۳ با قراردادی دوساله به‌عنوان سرمربی، به این تیم پیوست.

دوران بازی کارلوس کیروش

​کارلوس کیروش

کی‌روش در دوران جوانی خود، از ۱۵ تا ۲۱ سالگی، در تیم شهر زادگاهش در نامپولای موزامبیک، باشگاه فروویاریو نامپولا، دروازه‌بان بود. او در سال ۱۹۷۴ با مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه لورنسو مارکس در موزامبیک فارغ‌التحصیل شد و پس از این که موزامبیک از پرتغال اعلام استقلال کرد و انقلاب میخک در پرتغال روی داد، کی‌روش فوتبال خود را رها کرد و به پرتغال کوچ کرد.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان