کدخبر : 9

سوشا مکانی تصویری از کیک جالب تولدش را در صفحه اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت.

سوشا مکانی دروازه بان تیم پرسپولیس که الان لژیونر می باشد، فوتبال را از تیم نونهالان استقلال انزلی شروع و به همراه فولاد خوزستان قهرمان لیگ برتر ایران گردید سوشا مکانی در سال 94 به دلیل انتشار عکس های خصوصی اش در شبکهٔ اجتماعی تلگرام و اینستاگرام، بازداشت شد سوشا مکانی در یک فیلم سینمایی بنام آواز غمناک در نقش یک خبرنگار ظاهر شد و چند سکانس را مقابل دوربین بازی کرد سوشا مکانی به دنبال شلور باب اسفنجی اش شش ماه از فوتبال  محروم شد وی درباره لباس های برند میلیونی اش می گوید  دوست دارم چیزی بپوشم که تن هر کسی نباشد سوشا مکانی در تصویری که در اینستاگرامش منتشر کرده در یک مکان لاکچری با تیپ اسپرت و شلوار جین خاکی دیده شده است:

biography-pejman-jamshidi-and-his-wife-pendarmovie-com-13

2

11

سوشا مکانی دوران حرفه‌ای فوتبال خود را با باشگاه فوتبال فجر سپاسی شروع کرد و به مدت دو فصل در آن ماند؛ همچنین او ۴۲ بازی و ۱ گل در کارنامه خود در این باشگاه دارد.

۴۴ بازی رسمی، حاصل کار سوشا مکانی در باشگاه فوتبال پاس همدان است؛ قرارداد او با پاس همدان دوساله بود.

او با قراردادی یک‌ساله به باشگاه فوتبال استیل آذین پیوست؛ در دقایق پایانی بازی استیل آذین و پرسپولیس در حالی که نتیجه بازی یک بر یک مساوی بود. سوشا مکانی ظاهراً دچار آسیب دیدگی شد و توپ را به خارج از زمین فرستاد. بازیکنان پرسپولیس که مصدومیت سوشا مکانی را قبول نداشتند به توصیه علی دایی از دادن توپ به حریف خودداری کردند. پس از پرتاب توپ، پرسپولیس موفق به ثمر رساندن گل شد و این آغاز درگیری دو تیم گردید.

سوشا مکانی در نفت تهران

او با قراردادی سه‌ساله به باشگاه فوتبال نفت تهران پیوست؛ ۵۶ بازی رسمی برای نفت تهران در کارنامه وی وجود دارد.

سوشا مکانی در فولاد خوزستان

سوشا مکانی در طول حضور نسبتاً کوتاه خود در فولاد خوزستان، به این باشگاه کمک کرد تا عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتبال ایران را بدست آورد و به لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کند. او برای نخستین‌بار با فولاد به قهرمانی لیگ برتر خلیج فارس دست پیدا کرد؛ در آن سال فولاد با دو امتیاز بیشتر نسبت به پرسپولیس قهرمان شد.

سوشا مکانی در پرسپولیس

سوشا در تاریخ ۱۸ خرداد ماه سال ۱۳۹۳ با عقد قراردادی دو ساله به باشگاه فوتبال پرسپولیس پیوست. سوشا که در فولاد یک فصل رؤیایی را تجربه کرده بود ،با این کارنامه درخشان به پرسپولیس پیوست.در فصل نخست حضورش در پرسپولیس ،توسط حمید درخشان به نیلسون کوریا ترجیح داده شد و دروازه‌بان شماره یک پرسپولیس شد؛ در فصل بعد و با حضور برانکو ایوانکوویچ در پرسپولیس، این تیم نایب قهرمان لیگ برتر خلیج فارس شد. سوشا مکانی هرگز شهرآورد ایران را نباخته‌است؛ همچنین وی در شهرآورد معروف چهارتایی حضور داشته‌است. او نزدیک به چهل بازی رسمی برای پرسپولیس انجام داده‌است.

سوشا مکانی در میوندالن

او با قراردادی به‌مدت دو فصل و نیم ،به باشگاه میوندالن پیوست. او در فصل نخست حضور در این باشگاه ۱۱ بار به میدان رفت.

سوشا مکانی در استرومسگودست

سوشا مکانی به صورت قرضی به باشگاه استرومسگودست ،که بیش از یک قرن تاریخچه دارد و در لیگ برتر فوتبال نروژ حضور دارد ،پیوست؛ او تنها یک بازی رسمی برای آن‌ها انجام داد.

سوشا مکانی در میوندالن

سوشا مکانی پس از اتمام قراردادش با باشگاه فوتبال استرومسگودست ،به میوندالن بازگشت.

سوشا مکانی در صنعت نفت آبادان

او در نقل و انقالات نیم فصل دوم لیگ برتر ۹۷–۱۳۹۶ به تیم صنعت نفت آبادان ،که در آن زمان نیازمند یک دروازه‌بان مطمئن بود،پیوست.

سابقه ملی سوشا مکانی

تیم ملی امید ایران

سوشا مکانی ۶ بازی رسمی برای تیم ملی امید ایران به میدان رفته‌است.

تیم ملی فوتبال ایران

سوشا مکانی برای نخستین‌بار توسط کارلوس کی‌روش به تیم ملی فوتبال ایران دعوت شد؛ او ۵ بازی رسمی در این رده انجام داده‌است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه