کدخبر : 171

سال 2020 هم به پایان رسید و سال 2021 میلادی آغاز شد. سال 2020 برای بارسلونا و لیونل مسی سال سختی بود چرا که آن‌ها در این سال، نتایج بدی را تجربه کردند و جامی هم نتوانستند بالای سر ببرند.

سال 2020 هم به پایان رسید و سال 2021 میلادی آغاز شد. سال 2020 برای بارسلونا و لیونل مسی سال سختی بود چرا که آن‌ها در این سال، نتایج بدی را تجربه کردند و جامی هم نتوانستند بالای سر ببرند. تابستان گذشته اوضاع برای بارسلونا بیش از پیش به هم ریخت چرا که با شکست 8 بر 2 مقابل بایرن مونیخ، شیرازه‌ی بارسلونا به طور کلی از هم پاشیده شد.

به گزارش فوتبالی، بارسا در تابستان دچار تحولات عظیمی شد، از تغییر کادر فنی گرفته تا تلاش مسی برای جدایی و در نهایت ماندنش و رفتن برخی از بازیکنان با سابقه‌ی بارسلونا مانند لوئیس سوارز. اکنون به نظر می‌رسد که مسی بیش از همیشه در بارسلونا و خط حمله‌ی این تیم احساس تنهایی می‌کند چرا که زوج طلایی او یعنی لوئیس سوارز در تابستان گذشته بارسلونا ترک کرد. مسی در تمرینات امروز بارسلونا بیشتر انفرادی بازی می‌کرد و گل زیبایی هم به همین طریق و از راه دریبل زدن بازیکنان بارسلونا به ثمر رساند.

در هر صورت باید دید که شرایط لیونل مسی در بارسلونا به چه شکل پیش خواهد رفت چرا که او هنوز قراردادش را تمدید نکرده است و در تابستان پیش‌رو، این قرارداد به اتمام می‌رسد و مسی تبدیل به بازیکنی آزاد می‌شود. به نظر می‌رسد که او این روز ها در خط حمله‌ی بارسلونا، تنها تر از همیشه است.

 

 

منبع: فوتبالی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه