سلبریتی شیطان پرست| شیطان پرستی| اعمال شیطان پرستی |

کدخبر : 1377

آیین شیطان پرستی یکی از آیین‌های انحرافی است که چند سالی است در میان برخی از افراد منحرف رواج پیدا کرده است. عده‌ای از آنها به سلبریتی‌های شیطان‌پرست شهرت پیدا کرده‌اند. شیطان‌پرستان از کسانی هستند که شیطان را به‌عنوان خدای خود پرستش می‌کنند و اگر شما روزی با آنها مواجه شوید شاید از ترس وحشت کنید چرا که چهره‌های آنها بسیار عجیب‌وغریب است. آنها عاشق این‌جور چهره‌ها هستند و این چهره‌های عجیب‌وغریب را برازنده خود می‌دانند و از نظر آنها تمامی افراد جامعه باید به همین شکل خودشان را در آورند. اگر می‌خواهید راجع به سلبریتی‌های شیطان‌پرست اطلاعات بیشتری کسب کنید می‌توانید تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

شیطان 1

پنج سلبریتی‌ معروف شیطان‌پرست

در خصوص این شیطان‌پرستان باید بگوییم که آنها از شهرت‌های بالا و درصد معروفیت فراوان آن را دارا هستند. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این سلبریتی‌ها امکان دارد در میان مردم عادی هم معروف باشند و دیگران آنها را دوستان خودشان بدانند؛ ولی چیزی که اینجا بسیار انگشت‌نما و مهم است این است که شیطان‌پرستان به‌صورت عمومی مورد تنفر مردم عادی واقعه هستند و کسی حتی افراد بی‌دین حاضر نیستند با آن‌ها ارتباط داشته باشند. در این قسمت می‌خواهیم شما را با پنج نفر از این سلبریتی‌های شیطان‌صفت که شیطان را به‌عنوان خدای خود قبول دارند معرفی کنید پس با ما همراه شوید.

مدونا

مدونا یکی از چهره‌های معروف خارجی است که همه او را به‌عنوان یک بازیگر می‌شناسند. یکی از چهره‌های سلبریتی شیطان‌پرست به‌حساب می‌آید و خودش نیز این ادعا را قبول دارد.

لیدی گاگا

لیدی گاگا یکی از چهره‌های سلبریتی مشهور در غرب است که او نیز از کسانی است که به‌عنوان سلبریتی شیطان‌پرست از او یاد می‌شود و باید یادآور شد که او به این کارش هم افتخار می‌کند.

ریحانا

ریحانا یک خواننده بسیار معروف است که آثار بسیار زیادی را از خود برجای گذاشته است ولی به گفته خودش و ادعای خودش و دیگران او از سلبریتی های شیطان پرست به شمار می رود.

بیانسه

بیانسه از دیگر چهره‌های هنرمند و خواننده مشهور غربی می‌باشد که از آیین‌های شیطان پرستی حمایت کرده و خودش یکی از این آیین‌های شیطان پرستی را برای مذهب خود برگزیده است.

لیندسی لوهان

لیندسی لوهان از بازیگران شاخص آمریکایی است که او نیز مانند دیگر دوستانش از سلبریتی‌های شیطان پرستی به شمار می‌رود.

سلبریتی‌های شیطان‌پرست خارجی

از جمله سلبریتی‌های خارجی می‌توان به سلبریتی‌های شیطان‌پرست آمریکایی اشاره کرد که البته این نکته را باید یادآور شد که این سلبریتی‌های شیطان‌پرست در تمام کره زمین وجود دارند و همه به داشتن چنین آیینی افتخار می‌کنند و همچنین با انجام اعمال عجیب وغریب و تهیه فیلم‌ها و تصاویر متعدد و مختلفی از خود به‌عنوان یک شخصیت شاخص در میان مردم خود را جا زدند ولی غافل از این هستند که دیگران به هیچ عنوان کارها و معروفیت‌های آنها را قبول ندارند. به‌طورکلی هر سلبریتی شیطان‌پرستی که کارهای خود را برای دیگران نمایش می‌دهد از جمله افراد نادان به شمار می‌رود و کسی راضی نمی‌شود در کنار آنها زندگی کند.

شیطان 2

سلبریتی‌های شیطان‌پرست ایران

به گزارش از منابع غیر رسمی در ایران نیز تعدادی شیطان‌پرست یافت می‌شود که اگر درباره منطقه زندگی آنان بپرسیم چیزی نصیب ما نمی‌شود. آن‌ها یا در ایران وجود ندارند و یا اگرهم وجود دارند کسی از جا و پاتوق آن‌ها آگاه نیست چرا که اگر وجود داشته باشند هم بسیار کم هستند. خبری که از منابع غیر رسمی رسیده است این است که در ایران 70 فرقه شیطان‌پرستی وجود دارد که هر روزه مشغول اعمال شیطان‌پرستی هستند. این منابع خبری از مکان و شغل آن‌ها نداده‌اند و گویا خودشان هم از واقعی بودن چنین گروهی در تردید هستند.

شیطان 3

آهنگ‌های معروف سلبریتی‌های شیطان‌پرست

در میان سلبریتی‌های گوناگون در فرقه شیطان‌پرستی تعدادی به خوانندگی مشغول هستند و با آهنگ‌هایی که می‌خوانند دیگران را به همکاری با خوشان دعوت می‌کنند و فریب می‌دهند. البته عده‌ای به آهنگ‌های آن‌ها گوش می‌دهند و به آن‌ها علاقه نشان می‌دهند ولی پیشنهاد می‌شود که هرگز به آن‌ها گوش نکنید چرا که اسرار و رمزهایی در آن‌ها نهفته است که به مرور زمان تأثیرات و عواقب بسیار بدی برای شما و اطرافیان‌تان خواهد داشت. در ادامه چند مورد از این آهنگ‌های بد را معرفی می‌کنیم.

آهنگ زمان خواب

آهنگ زمان خواب یکی از آهنگ‌های بریتانیایی است که آهنگ شیطان‌پرستی معروف است و در آن رمزها و اسراری نهفته است که خیلی‌ها را به سمت مرگ کشانده است.

کابوس

از دیگرآهنگ‌های شیطان‌پرستی آهنگ کابوس است که این آهنگ هم به طور مرموزانه روی ذهن وعقل شنونده تاثیرات بسیار بدی می‌گذارد.

درخت سیاه

این آهنگ هم که به درخت سیاه معروف است از جمله آهنگ‌های شیطان‌پرستی است که به صورت کاملا مرموزانه افراد را دچار اختلال و عواقب شدیدی خواهد کرد.

شکم پاره

یکی دیگر از موزیک‌های شیطان پرستی موزیک شکم پاره است که در این موزیک افراد را به کارهای عجیب وغریب دعوت می‌کند که در نهایت خیلی‌ها را به سمت مرگ سوق داده است.

دندان خورشیدی

موزیک دندان خورشیدی شیطان پرستی از سری موزیک‌های شیطان پرستی است که آن هم مانند دیگر موزیک‌های شیطان پرستی دارای عواقب بسیاری است.

شیطان 4

شاید با شنیدن نام شیطان‌پرستان و یا کسب اطلاعات در مورد آنها علاقه‌مند به این باشید که حداقل یک‌بار چهره آنها را ببینید تا ببینید این افراد چطور موجوداتی هستند. قبل از این که شما به جست‌وجوی تصاویر آنها بپردازید چند خصوصیت در مورد چهره‌های پلید آنها اشاره می‌کنیم. آنها معمولاً دارای چهره‌های بسیار ترسناک و فضایی و عجیب وغریب هستند که هر کسی حتی اگر بچه‌ای را ببیند ممکن است از ترس آسیب‌های روحی و روانی به خود وارد کند.

شاید دوست داشته باشید که کلیپ‌های سلبریتی‌های شیطان‌پرست را نیز تماشا کنید. در این کلیپ‌ها اعمال ترسناکی نیز صورت می‌گیرد که از همه وحشتناک‌تر قتل یکدیگر در این کلیپ‌ها می‌باشد که به صورت مرموزانه شیطان پرستان با شنیدن آهنگ و رقصیدن با همدیگر به دستورات آهنگ به صورت ناخودآگاه عمل می‌کنند و چون در این آهنگ‌ها رازهایی نهفته است و کسی نمی‌داند آن رازها چیست ممکن است که علاقه‌مندان به این آهنگ‌ها کارهایی که در آن آهنگ‌ها به صورت رمزی بیان می‌شود انجام دهند که این انجام کارها کاملاً ناخودآگاه بوده و اراده افراد را از آنها می‌گیرند که ممکن است به کارهای وحشتناکی از جمله قتل یکدیگر خط شود.

سلبریتی‌های شیطان‌پرست در ایران نیز درباره آنها مدعی شدند که به همین اعمال قتل ‌در آهنگ‌ها به صورت ناخودآگاه عمل کرده ولی نکته بسیار مهمی که اینجاست این است که این شیطان پرستان چون در معرض دید نیستند برای همین است که صحت اخبار معلوم نیست وجود داشته باشد یا نداشته باشد. سلبریتی‌های شیطان پرستی که این اعمال را انجام می‌دهند اگر جان سالم به در ببرند تازه می‌فهمند که چه کارهای ناشایستی انجام داده‌اند. معمولاً اعمال شیطان پرستی در میان سلبریتی‌های خارجی شیطان پرست بسیار سابقه چشمگیری داشته است که کلیپ‌های نقد آن‌ها در فضای مجازی به وفور یافت می‌شود.

شیطان پرستان مطرح هالیوود

در سطح جهان سلبریتی‌های هستند که به‌عنوان شیطان پرست از آنها یاد می‌شود. در فیلم‌های هالیوودی نیز بازی کرده‌اند و خارج از بازیگری آنها به کارهای شیطان‌پرستی مشغول می‌شوند و دیگران را به این کارها دعوت می‌کنند. از جمله بازیگران هالیوودی شیطان پرستی می‌توان به ریحانا، بیانسه و … اشاره کرد.

حاشیه‌های سلبریتی‌های شیطان پرست

در رابطه با حاشیه‌های سلبریتی‌های شیطان پرست، این نکته را می‌توان یادآور شد که آیین آنها خودش بزرگ‌ترین حاشیه است و نیازی نیست کسی برای آنها حاشیه‌سازی کند بلکه خودشان با دستان و اعمال خودشان به این حواشی دچار شده‌اند.

چه کسانی شیطان پرست هستند؟

کسانی که آیین شیطان پرستی را به‌عنوان آیین مذهبی خود انتخاب خاموش کرده‌اند از شیطان پرستان هستند.

زندگی شیطان پرستان چگونه است؟

معمولاً آن‌ها دارای زندگی‌های نکبت‌باری هستند.

سرنوشت شیطان پرستان چیست؟

طبق تاریخچه آن‌ها معمولاً آن‌ها به سمت مرگ سوق داده می‌شوند.

ماشین شیطان پرستان چیست؟

کسی تا به حال از ماشین‌های آن ها چیزی نگفته ولی در تصاویر آن‌ها این طور معلوم است که آن‌ها از ماشین‌هایی با نماد شیطان پرستی استفاده می کنند.

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان