کدخبر : 627

ماجرای کلمه رقص در شبکه دو هنوز ادامه دارد.

ماجرای کلمه رقص در شبکه دو هنوز ادامه دارد. در زیر لایو جنجالی رزیتا فبادی مجری شبکه دو را مشاهده می کنید.

 

 

مجری برنامه عصرگاهی شبکه دو تلویزیون که مهمان برنامه شب یلدایش به خاطر دعوت کردن مردم به انجام دادن حرکات موزون جنجالی شده بود، مدت‌هاست روی آنتن نمی‌رود.

 رزیتا قبادی که اجرای برنامه «عصر خانواده» شبکه دو را بر عهده داشت، از سخنان مهمان برنامه‌اش در شب یلدا غافلگیر شد؛ وقتی آقای دکتر از مردم و بینندگان برنامه خواست در شب یلدا رقصیدن را در برنامه شب‌نشینی‌شان بگذارند تا در زمانه کرونا گرفتار افسردگی نشوند.

هر چند این مجری جوان همان زمان تلاش کرد به نوعی جلوی حرف‌های مهمان را بگیرد اما دیگر دیر شده بود و روز بعد ناچار شد به خاطر پیشنهاد رقص آقای دکتر از واژه «رقص» و دعوت کردن از مردم برای رقصیدن عذرخواهی کند. قبادی پس از این عذرخواهی دیگر در قاب تلویزیون دیده نشد و حالا حدود چهار هفته است که خبری از او در برنامه عصرگاهی شبکه دو نیست.

مجری ۳۵ ساله شیرازی حدود ۲۰ روز پیش هم پستی در صفحه اینستاگرام خود گذاشت و از مردم خواست بچه‌هایشان را به گونه‌ای تربیت کنند که از شکست خوردن دیگران خوشحال نشوند. قبادی با آوردن مثالی از تفاوت صندلی‌بازی کودکان ایرانی و ژاپنی نوشت: «چرا هیچ‌وقت نمی‌تونیم ببینیم دوستمون، همکارمون موفقه؟ مگر جلوی موفقت تو رو گرفته؟ چرا صندلی زیر پای اونو می‌کشی تا جای خودت رو بازتر کنی؟»


به این ترتیب، به نظر می‌رسد گمانه‌زنی‌ها درباره ممنوع‌التصویر شدن رزیتا قبادی پس از برنامه یلدایی درست باشد. هر چند معمولا این تنبیه‌ها چندان طول نمی‌کشد و مجری‌های تلویزیون پس از آنکه مدتی در خلوت به کار ناپسند خود فکر می‌کنند، دوباره به قاب کوچک بازمی‌گردند؛ رخدادی که به احتمال فراوان برای قبادی هم تکرار می‌شود و او بار دیگر «عصر خانواده» را البته با احتیاط بیشتر اجرا می‌کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • نگین
  0

  این مجری بیچاره چیکار کنه؟؟ بعدشم اگه رقص بده پس چرا این همه فیلم و سریالی که توش رقص هم اتفاق می افته اجازه پخش میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟ دغدغه مسئولینو ببین!!!!

 • ناشناس
  0

  حالا چرا

 • ناشناس
  0

  عجیبه که یه مجری باید به خاطر حرف شخص دیگری معذرت خواهی کنه تازه عذر خواهیش هم پذیرفته نشه زورشون به مهمون برنامه نمیرسه یکی دیگه رو ممنوع و تصویر میکنن قانونش قانون جنگل صدا و سیما

آنچه دیگران می خوانند:
  روی خط رسانه