کدخبر : 34

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: اتفاق خاصی در نقل و انتقالات برای ما نیفتاد و همه جابجایی‌ها کاملا طبیعی بود.

ناصر شهنازی در مورد شرایط تیم والیبال سایپا در آستانه شروع نیم فصل دوم لیگ برتر اظهار داشت: به گذشته کاری ندارم. در حا حاضر، شرایط خوبی داریم. من تیمی را تحویل گرفتم که پتانسیل بالا و بازیکنان خوب و باانگیزه‌ای دارد. تلاش من این است که تیم سایپا از پتانسیل این بازیکنان، بیشترین بهره ممکن را ببرد.

سرمربی تیم والیبال سایپا در مورد نقل و انتقالات نیم فصل گفت: برخلاف آنچه که از بیرون به نظر می‌رسید ما در کمال آرامش و خیلی آرام در فصل نقل و انتقالات عمل کردیم. بازیکنان جدید طبق برنامه وارد تمرینات شدند و باشگاه هم همه امکانات مورد نظر ما را مهیا کرد.

شهنازی ادامه داد: اتفاق خاصی در نقل و انتقالات برای ما نیفتاد و همه جابجایی‌ها کاملا طبیعی بود. بعضی بازیکنان دوست داشتند از تیم جدا شوند و به برخی بازیکنان هم نیاز داشتیم. همه بازیکنان با توجه به نیاز تیم و تفکرات کادر فنی جذب شدند و تیم یکدست و خوبی در اختیار داریم.

او در مورد تیم‌های مدعی لیگ برتر گفت: در لیگ امسال 6 تیم مدعی قهرمانی هستند که سایپا هم جزو همین 6 تیم است. ما تلاش می‌کنیم سایپا بهترین نتایج را کسب کند.

مربی پیشین تیم ملی در پایان تصریح کرد: نسبت به قرعه‌کشی لیگ دور برگشت لیگ، اعتراض دارم و فکر می‌کنم که مربیان بیشتر تیم‌ها هم معترض باشند چون بازی‌های دور برگشت، مطابق با دور رفت نیست. من از این نوع قرعه‌کشی سر در نمی‌آورم. بهتر بود در این مورد نظر باشگاه‌ها هم پرسیده شود.

نیم فصل دوم لیگ برتر والیبال از روز چهارشنبه 10 دی آغاز می‌شود.

 

 

منبع: تسنیم 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه