رسمی/

کدخبر : 323

علی شجاعی ، بازیکن جوان پرسپولیس با مصدومیت در دیدار با سپاهان از ناحیه کتف ، به احتمال زیاد دیدار شهرآورد تهران بین تیم های استقلال و پرسپولیس را از دست می دهد.

علی شجاعی که بعد از مدت‌ها نیمکت نشینی از انگیزه زیادی برای همراهی سرخپوشان برخوردار بود و در دیدار با سپاهان برای این تیم در پست مدافع چپ به میدان رفت، به احتمال فراوان قادر به همراهی این تیم در جدال با استقلال نخواهد بود.

 


وینگر چپ پای پرسپولیس که به دلیل محرومیت سعید آقایی شانس همراهی تیمش را در دیدار مقابل سپاهان به دست آورده بود، در یک صحنه و بدون برخورد با بازیکن حریف در لحظه مهار دانیال اسماعیلی‌فر به زمین خورد که در این لحظه کتف او دچار آسیبی جدی شد. تلاش کادرپزشکی در نهایت با خواسته او برای ادامه همراهی تیم در دقایق باقی‌مانده شد. موضوعی که به نظر می‌رسد به تشدید این مصدومیت کمک کرده است.

 

 

علی شجاعی اکنون با انجام MRI از ناحیه مصدوم و دریافت پاسخ آن، مراحل درمانی خود را پشت سر خواهد گذاشت و قادر به همراهی این تیم در جدال حساس مقابل استقلال که روز دوشنبه ۲۲ دی‌ماه برگزار خواهد شد، نیست تا جدی‌ترین محروم پرسپولیس تا به این لحظه لقب گیرد.

 

 

وینگر چپ‌پای پرسپولیس که امیدوار بود بعد از نمایش ۹۰ دقیقه‌ای خود مقابل سپاهان در غیاب سعید آقایی، شانس حضور در دربی را به دست بیاورد، اکنون باید مراحل درمانی و آماده‌سازی خود را پشت سر بگذارد و تیمش را در این بازی همراهی نخواهد کرد. هرچند با بازگشت سعید آقایی به لیست این تیم و حضور نفراتی مثل پهلوان، عالیشاه و وحید امیری، او شانس کمی نیز برای حضور در دربی داشت.

 

images

 

ساعت بازی پرسپولیس و استقلال دوشنبه 22 دی ( دربی ) 

با اعلام برنامه مسابقات هفته‌های دهم تا دوازدهم لیگ برتر، تاریخ برگزاری دربی تهران بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس هم مشخص شد

 

به این ترتیب دو تیم استقلال و پرسپولیس روز دوشنبه ۲۲ دی ماه در ورزشگاه آزادی مقابل هم به میدان خواهند رفت.

 

تاریخ و ساعت برگزاری دربی استقلال و پرسپولیس و برنامه مسابقات هفته‌های دهم تا دوازدهم لیگ برتر فصل ۱۴۰۰-۱۳۹۹ اعلام شد.

 

دوشنبه ۲۲ دی ۹۹

۱۶:۳۵

استقلال - پرسپولیس

آزادی تهران

معوقه از هفته هشتم

 

n00157445-b

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه