کدخبر : 344

مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو مخالف جدایی ستاره تیمش است و نمی‌خواهد قاسمی‌نژادی که در رادار پرسپولیس قرار دارد از مشهد خارج شود.

مهدی رحمتی، سرمربی شهرخودرو مخالف جدایی ستاره تیمش است و نمی‌خواهد قاسمی‌نژادی که در رادار پرسپولیس قرار دارد از مشهد خارج شود.

با نزدیک شدن به زمان نقل و انتقالات نیم‌فصل، گمانه‌زنی‌ها درباره خرید احتمالی یحیی گل‌محمدی از تیم سابقش بالا گرفته و صحبت‌هایی درباره انتقال امین قاسمی‌نژاد ستاره شهرخودرو به پرسپولیس و حتی گل‌گهر شده است. قاسمی‌نژاد یکی از گزینه‌های گل‌محمدی برای تقویت خط حمله پرسپولیس در ابتدای لیگ بیستم، بود. بازیکنی که البته در فصل گذشته و در دوران یحیی در پست وینگر بازی می‌کرد اما در لیگ بیستم با نظر مهدی رحمتی به مهاجم تبدیل شده و نشان داده استعداد خوبی هم در این پست دارد. او در 10 هفته نخست لیگ بیستم توانسته پنج گل برای تیمش بزند و ستاره اول ترکیب رحمتی باشد. 

رحمتی سرمربی شهرخودرو این موضوع را فاش کرد که پیشنهاد برای قاسمی‌نژاد صرفاً از سوی گل‌محمدی نبوده و یک تیم صنعتی (گل‌گهر سیرجان) هم به دنبال جذب مهاجم تیم شهرخودرو است و پیشنهاداتی را برای جذب او مطرح کرده که فعلاً پاسخ مشهدی‌ها در قبال فروش امین قاسمی‌نژاد، منفی است و هیچ بازیکنی تا پایان فصل از شهرخودرو جدا نخواهد شد؛ حتی رحمتی این را هم اعلام کرد که پیشنهادهای ارائه شده به قاسمی‌نژاد، حدود پنج برابر رقم قرارداد او در شهرخودرو بوده که به عبارتی حدود 7 میلیارد تومان است! 

بدون شک  موضوع عدم جدایی بازیکنان تیم مشهدی در نقل و انتقالات زمستانی، می‌تواند یک اتفاق آرمانی برای این تیم باشد و باید دید مالک این باشگاه که در ابتدای فصل درآمدزایی خوبی از فروش بازیکنان شاخص تیمش داشت، در مقابل پیشنهادها منعطف است یا پیرو درخواست رحمتی، همه بازیکنان را حفظ خواهد کرد؟

 

 

منبع: خبرورزشی

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه