کدخبر : 651

علیرضا آرین کیا پدیده جدید پرسپولیس گفت: ما از اندیمشک به تهران رفتیم . بعد از پرس و جو های پدرم، ما در آکادمی آقای پنجعلی ثبت نام کردیم، من در آنجا عالی بازی کردم و حتی آقای پنجعلی به من گفت مسی.

علیرضا آرین کیا پدیده جدید پرسپولیس گفت: ما از اندیمشک به تهران رفتیم . بعد از پرس و جو های پدرم، ما در آکادمی آقای پنجعلی ثبت نام کردیم، من در آنجا عالی بازی کردم و حتی آقای پنجعلی به من گفت مسی.

علیرضا آرین کیا ، پدیده جدید پرسپولیس که به تازگی با قراردادی سه ساله به این تیم پیوسته است ( می توانید در اینجا بخوانید ) ، در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری پارس فوتبال صحبت های جالبی را مطرح کرد.

اهل کجا هستی و چند سالته؟

من ۱۳ سال دارم و خوزستانی، از شهر اندیمشک هستم.

در شهر شما مردم بیشتر استقلالی اند یا پرسپولیسی ؟

۵۰ – ۵۰ است. هم پرسپولیسی و هم استقلالی.

خودت با پرسپولیس قرارداد بستی، پرسپولیسی شدی یا نه ؟

من از وقتی چشم باز کردم موفقیت و قهرمانی پرسپولیس را می بینم و از آن موقع هم پرسپولیسی شدم.

چطوری شد که سر از پرسپولیس در آوردی و چگونه کشف شدی؟

ما در شهرمان در یک مدرسه فوتبال خصوصی ثبت نام کردیم و پیش رفتیم و بازی کردیم و بخاطر کار هایی که پدرم انجام می داد به تهران رفتیم. پدر من احتمال می داد که در شهرستان کشف نشوم و به همین دلیل به تهران رفتیم تا شرایط بهتری داشته باشیم. در تهران هم پدرم من را در یک مدرسه فوتبال ثبت نام کرد و من در آنجا خیلی خوب بازی می کردم. مربی آنجا از من خواست که شماره پدرم را به او بدهم.

او افزود:

مربی با پدرم تماس گرفت و گفت که من را پیش آقای صادق نیک ( استعداد یاب مهدی مهدوی کیا ) ببرند. ما به آنجا رفتیم و من تست دادم و خیلی خوب بازی کردم. او به پدرم گفت که من در یک صورت فوتبالیست نمی شوم که پدرم پیگیر کار های من نباشد. بعد از پرس و جو های پدرم، ما در آکادمی آقای پنجعلی ثبت نام کردیم، من در آنجا عالی بازی کردم و حتی آقای پنجعلی به من گفت مسی.

آقای عبدالصمد ابراهیمی ویدیویی از شما گذاشت و ما هم آن را کار کردیم و تقریبا همه ی رسانه ها هم به آن پرداختند و ما متوجه شدیم که با پرسپولیس قرارداد بستی. الان با کدام تیم پرسپولیس قرارداد داری؟

قرارداد سه ساله با تیم نونهالان پرسپولیس

از کی قرار است که بازی کنی؟

درحال حاضر در حال تمرین هستم و ان شا الله از چند هفته دیگر بازی می کنم.

سوال خبرنگار : آیا درست است که بعضی از بازیکنان به صورت سفارشی به تیم های ملی دعوت می شوند؟ تا حالا کسی به شما پیشنهاد داده است که با پرداخت مبلغی راهی تیم ملی می شوید ؟

بله پیشنهاد شده است البته در این باره بیشتر به پدر من پیشنهاد می دهند و من بیشتر مشغول فوتبال هستم اما پدرم این پیشنهاد ها را به من هم می گوید. برای رده های مختلف تیم ملی بوده است.

مبلغ پیشنهادی آن ها چقدر بوده است؟

برای تیم ملی نوجوانان ۱۵۰ میلیون تومان و برای تیم های لیگ برتری هم ۳۰۰ میلیون تومان پیشنهاد داده اند. برای مثال با پرداخت ۳۰۰ میلیون نام بازیکن وارد لیست تیم می شود. به نظر من آدم باید با بازی خودش وارد تیم بشود. شاید به پول شخصی وارد تیم بشود ولی در ادامه با جایی نمی رسد. آدم باید تلاش کند تا به جایی برسد. شرایط مالی ما که اینطور نیست، عقیده من این است که آدم باید با تلاش به جایی برسد.

 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان