کدخبر : 898

مهدی ترابی سرانجام پس از نیم فصل حضور در لیگ ستارگان قطر به پرسپولیس بازگشت و قرارداد خود را با این باشگاه رسمی کرد تا در ادامه مسابقات برای قرمزها به میدان برود.

 

دوران لژیونر شدن این هافبک، خیلی زود به پایان رسید و او پس از یک نیم‌فصل ناموفق در لیگ ستارگان قطر، دوباره به تیم سابقش بازگشت تا فسخ یک طرفه با پرسپولیس را که پیش از شروع لیگ بیستم و در آستانه ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا انجام شد را جبران کند و دل هواداران پرسپولیس را به دست آورد.

درست در حالی که پرسپولیسی‌ها به خاطر محرومیت احسان پهلوان در سمت چپ خط هافبک‌شان در دیدار نهایی لیگ قهرمانان با مشکلات بزرگی روبه‌رو بودند، ترابی در قامت بازیکن العربی با یک قرارداد بسیار خوب به فوتبال قطر رفت اما هرگز در این لیگ به موقعیت دوران حضورش در پرسپولیس نزدیک هم نشد. 

ترابی در لیگ نوزدهم، یکی از بهترین و موثرترین بازیکنان لیگ برتر ایران بود که گل های حساسی برای قرمزها به ثمر رسانده بود اما در العربی آنقدر از فرم مطلوب دور شد که احتمال داشت حتی شانس حضور در اردوهای تیم ملی را نیز از دست بدهد. پس از جدایی بشار رسن، باشگاه به مهره‌ای مثل ترابی بیشتر از همیشه نیاز دارد، این اولین بار نیست که پرسپولیس به یک مهره جدا شده، چنین فرصتی برای بازگشت می‌دهد، قبل از این، نفرات دیگری هم همین مسیر را طی کرده بودند. 

بدون تردید این به خود ترابی بستگی دارد که سرنوشتش شبیه کدام یک از آنها باشد، مهره‌ای مثل فرشاد احمدزاده بعد از بازگشت، خیلی زود از پرسپولیس جدا و راهی فولاد شد اما بازیکنی مثل وحید امیری کاری کرد که همه ماجرای جدایی‌اش از این باشگاه را فراموش کنند. ترابی همیشه یک چهره محبوب برای هواداران پرسپولیس بوده اما حالا این نگرانی در موردش وجود خواهد داشت که در بزنگاه مهم بعدی هم قراردادش را با این تیم فسخ کند.

 در بازگشت مهدی ترابی به ترکیب قرمزها، احتمالا سیامک نعمتی به سمت راست خط دفاعی برمی‌گردد تا این بازیکن در کنار احسان پهلوان، گزینه‌های کناری تیم یحیی در خط میانی تلقی شوند، شم گل‌زنی فوق‌العاده او، پاس‌های دقیق و شوت‌های عالی‌اش می‌توانند گره بازی‌های بزرگ را برای پرسپولیس باز کنند. 

ترابی حالا پس از یک حضور نه‌چندان درخشان در قطر، به نقطه اول برگشته تا دوباره همه چیز را با پرسپولیس از نو شروع کند.

 

 

منبع: طرفداری

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه