کدخبر : 700

حمید گودرزی بازیگر به نام کشورمان سال ها پیش با ماندانا دانشور ازدواج کرد و این ازدواج به سرانجام نرسید.

حمید گودرزی بازیگر به نام کشورمان سال ها پیش با ماندانا دانشور ازدواج کرد و این ازدواج به سرانجام نرسید. 

 

بیوگرافی حمید گودرزی

 

نام:حمید

نام خانوادگی:گودرزی

تاریخ تولد:1356/9/2

محل تولد:تهران

تاهل:متاهل

تحصیلات:  او فارغ التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد 

 

همسر دوم حمید گودرزی

156864948

 

همسر اول حمید گودرزی

elika-razaghi-5

 

افشاگری همسر اول حمید گودرزی

ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی است که خبرجدایی آنها از همدیگر کلی حاشیه ساز بود. طبق آخرین اخبار قرار است او تجربه بازیگری داشته باشد. ماندانا دانشور همسر حمید گودرزی بوده است که به تازگی خبرساز شده است.

جدایی حمیدگودرزی و ماندانا دانشور به چندسال پیش باز می گردد. ابتدا خبر این جدایی در خبرگزاری ها منتشر شد و سپس شایعات ادامه پیدا تا اینکه ماندانا دانشور در نامه ای که از آمریکا به ایران ارسال کرده بود در خصوص اتفاقات میان خود و و حمید گودرزی نوشت: به عنوان دفاع از شرافت زن ایران باید اعلام کنم، زندگی من و حمید گودرزی مدت ها پیش به پایان رسیده بود ولی از آن جایی که من زن اصیل ایرانی هستم با سیلی صورتم را سرخ نگه می داشتم و برای حفظ زندگی خود می جنگیدم اما متاسفانه با سواستفاده هایی که از من شد تصمیم به ترک ایران گرفتم، که دوری از وطنم برایم سخت ترین چیز ممکن است.

​در حال حاضر به دلیل عدم تعادل همسرم صلاح را در این دیدم تا مدتی در راه دور باشم که خبر طلاق خود را در رسانه ها خواندم در صورتی که هنوز طلاق ما حتی به دادخواست اولیه نرسیده که این خود یکی از بی احترامی های بزرگ وی به من بوده که از همین جا اعلام می کنم طلاق خود را پیگیری می کنم و به زودی خبر درست را به گوش شما می رسانم اما بدانید هیچ زن یا مادر ایرانی در شرایط حتی سخت، زندگی خودر ا رها نمی کند.//گسترش

حمید گودرزی فارغ‌التحصیل بازیگری از دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران است. وی فعالیت هنری را با بازی در نمایش «کشتی اسپرانزا» به کارگردانی محمد رحمانیان آغاز کرد. نخستین تجربه سینمایی او، بازی کوتاهی در فیلم «سهراب» به کارگردانی سعید سهیلی می‌باشد.

وی با بازی درخشان در سریال مسافری از هند نام خود را بر سر زبان‌ها انداخت؛ طوری که تصور می‌شد ستاره نوظهوری در دنیای بازیگری در حال متولد شدن است. اما این موفقیت نتوانست در سینما برای او تکرار شود. گودرزی در فیلم‌هایی نظیر قتل آنلاین، چپ دست، قرنطینه، انعکاس، کیش و مات، روباه، ایران برگر و… وسریال‌های تب سرد، کمکم کن، پنجمین خورشید، گشت ویژه، هاتف، دلدادگان و بر سر دو راهی ایفای نقش کرده است.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ارسال نظر:

  • ناشناس
   0

   این همسر دوم حمید گودرزی زیبا تر از اولیه

  • ناشناس
   0

   حمید گودرزی خودش خیلی خوشگل دوتا زنهاش زشتن من فکر میکردم زنش خیلی باید خوشگل باش آخه خودش خیلی خوشگل

  عنوان