کدخبر : 707

هدایت هاشمی بازیگر محبوب کشورمان با بازی کردن در سریال پایتخت بیشتر از قبل بر سر زبان ها افتاد.در ادامه بیوگرافی وی را میخوانید.

هدایت هاشمی  بازیگر سینما تلویزیون و تئاتر متولد 17 اسفند ماه سال 1353 در سبزوار مشهد می باشد و اصالتا مشهدی است و هم اکنون 43 سال سن دارد.

تحصیلات : وی فارغ التحصیل رشته کارگردانی ر مقطع فوق لیسانس است.

وی از سال 77 فعالیت حرفه ای خود را در تئاتر همزمان با ورود به دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد تهران آغاز کرد. در سال 83 در فیلم یک بوس کوچولو ساخته بهمن فرمان آرا پا به عالم سینما گذاشت.

او همچنین در سال 90 با سریال چک برگشتی به کارگردانی سیروس مقدم اولین مجموعه تلویزیونی اش را تجربه کرد و با همان کار توانست به خوبی دیده شود.

عمده فعالیت های وی در تئاتر حرفه ای متمرکز بوده و وی در زمینه تدریس نیز سابقه ای طولانی دارد، که از جمله می توان به تدریس متوالی اش در مؤسسه کارنامه از سال 81 تاکنون اشاره کرد.

 

1537708_333

 

ازدواج اول و جدایی

هدایت هاشمی  چندین سال پیش با  نگار عابدی  که وی هم بازیگر بود ازدواج کرد و حاصل این ازدواج یک دختر به نام اما است . اما زندگی این زوج هنری چندان دوامی نیاورد و از یکدیگر جدا شدند .

نگار عابدی در خصوص  طلاق  گفته است : وقتی دخترم هنوز به دبستان نرفته بود من و همسر سابقم، هدایت هاشمی حس کردیم که مسیر زندگی‌مان را باید از هم جدا کنیم به همین خاطر مدتی به اتفاق دخترم به منزل پدر و مادرم رفتم تا کارهای مربوط به جدایی انجام شود. بعد از طلاق‌ مان هم دخترم باید به دبستان می‌رفت به همین خاطر دوست نداشتم دوباره به او شوکی وارد کنم و با تغییر محل زندگی کنونی‌اش باعث به هم ریختگی روحیه‌اش در ابتدای ورود به مدرسه شوم. ترجیح می‌دادم همه چیز در کمال آرامش رخ دهد از طرفی دخترم اِما از دوران کودکی با پدر و مادرم ارتباط نزدیکی داشت و حضور در کنار آنها برای هر دوی ما آرامبخش است.

 

ازدواج دوم

هدایت هاشمی چند سال بعد از جدایی در سال 94 مجدد ازدواج کرد . همسر دوم او  مهشید ناصری  است که او هم از بازیگران تئاتر است . این زوج در سال 96 صاحب فرزند دختری به نام جانا شدند.

 

 

 

هدایت هاشمی در کنار دخترش و همسر جدیدش

148017882958-nazweb-ir

 

677480_984

 

156864948

 

 

سریالهای تلویزیونی
1396 عقیق
۱۳۹۴–۱۳۹۵ قرعه
۱۳۹۴ پایتخت 4
۱۳۹۳ گاهی به پشت سر نگاه کن

۱۳۹۲ پایتخت ۳
۱۳۹۱–۱۳۹۲ نوشدارو
۱۳۹۰ چک برگشتی
۱۳۸۶ تله‌فیلم «موتو»
۱۳۸۱ تله‌تئاتر «بازرس کل»

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • م ر
  0

  آخی تواین دور وزمونه به هیشکی نمیشه اعتماد کرد من چقد رو آقای هاشمی حساب میکردم فکرکردم کارش درسته🥰🥰🤔

 • ناشناس
  0

  دخترش چقد زشته

آنچه دیگران می خوانند:
  روی خط رسانه