کدخبر : 880

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از اقدام ناجوانمردانه گروهک های تروریستی در حمله به نیروهای مهندسی سپاه حین خدمت رسانی به محرومین منطقه در منطقه سراوان خبر داد.

قدام گروهک های تروریستی در حمله به کارکنان مهندسی سپاه در سراوان

روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه از اقدام ناجوانمردانه گروهک های تروریستی در حمله به نیروهای مهندسی سپاه حین خدمت رسانی به محرومین منطقه در منطقه سراوان خبر داد.//تابناک

 

برخی شبکه های اجتماعی و فضای مجازی از حمله اعضای گروهک تروریستی جیش الظلم به ۲ خودروی سپاه پاسداران انقلاب اسلانی خبر داده اند.

در این خبرها، آمار ضد و نقیضی منتشر شده به طوری که برخی شهادت یک نفر، برخی شهادت سه نفر و برخی شهادت ۵ نفر از نیروهای سپاه را مدعی شده اند. همچنین در این کانالهای مجازی از مجروح شدن ۲ نفر و مفقودن شدن یک نفر و در برخی کانالها از مجروحیت سه نفر و مفقود شدن سه نفر خبر داده اند.

این در حالی است که برخی خبرگزاریها به نقل از محمد هادی مرعشی معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان، خبری در این زمینه منتشر کرده اند اما وی در تماس خبرنگار ایرنا گفت: «من با هیچ رسانه ای در این زمینه مصاحبه نداشته ام.»

معاون امنیتی انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان اظهار کرد: هنوز گزارشی از حادثه گفته شده به ما ارائه نشده و وقتی اطلاعاتی از یک حادثه وجود ندارد، چگونه به نقل از من مصاحبه ای را منتشر کرده اند.

مرعشی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل صادره، قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور، مسوول ارائه اطلاعات و اخبار از مسائل امنیتی این منطقه است. 

بر اساس اخبار منتشره در برخی رسانه ها، عده ای افراد مسلح با کمین در مسیر عبور خودروی مهندسی سپاه به سمت آن تیراندازی و تعدادی را زخمی کرده و متواری شده اند.

هنوز قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه جنوب شرق کشور در این زمینه اطلاعاتی منتشر نکرده است.

 

 

منبع: ایرنا 

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    روی خط رسانه