کدخبر : 1000

رصدورزشی: 4 بهمن تولد ستاره معصومی است و خیلی ها برای او عکس و استوری فرستادن و این روز را به او تبریک گفتد.

مهدی قائدی از فوتبالیست های جوان و محبوب کشورمان است. مهدی قائدی متولد آذرماه 1377 است. مهدی قائدی یکی از اعضای موثر در ترکیب تیم استقلال و تیم ملی ایران به شمار می رود. در فضاهای مجازی به دلیل حاشیه های همسر مهدی قائدی او هم پررنگ دیده می شود. مهدی قائدی اخیرا به دهکده جهانی دبی رفت.

به گزارش رصدورزشی، ستاره معصومی متولد بهمن 1370 است و البته بیشتر سایت ها روز دقیق تولد او را 6 بهمن ذکر کرده اند اما مهدی قائدی و سارا و نیکا که از دوستان نزدیک ستاره خانوم هستند امروز (4 بهمن) برای ستاره خانوم استوری و پست گذاشتند و تولد او را تبریک گفتند.

افراد زیادی در اینستاگرام ستاره تولد او را تبریک گفتند یکی از این افراد احمد زنگنه است که خیلی صمیمی تولد ستاره را تبریک گفت و برای کاربران این سوال پیش آمده که او کیست که اینقدر با ستاره راحت و صمیمی است؟ اگر به پیج اینستاگرام آقای زنگنه هم سری بزنید عکس های زیادی از او در کنار مهدی قائدی وجود دارد و آن طور که مشخص است او از دوستان و همشهری مهدی قائدی است.

تقلای ستاره معصومی برای جذاب و شاخ ماندن!

ستاره معصومی که حدود 7 سالی از مهدی بزرگتر است پیجش در اینستاگرام بیش از نیم میلیون فالوور دارد. پیج ستاره را مقایسه کنید با همسر سایر فوتبالیت ها و کسانی که خیلی هم از قائدی معروف ترند به این نتیجه می رسید که ستاره این همه دنبال کننده را فقط به خاطر انتشار تصاویر ناجور از خودش و دست بردن تو مسائل فوتبالی مهدی به دست آورده است. البته خانم شاخ بعد از اینکه دبی نشین شدند و به آرزویش رسید حالا با رفتار بهتری در مجازی حضور دارد و یا شاید هم اینگونه نشان می دهد.

ستاره معصومی از لاکچری بازی ها و خورد و خوراک خفن و تفریحات و کادو های لوکسی که به هم میدن دائما در حال استوری گذاشتن است. او هفته پیش که به همراه شوهرش به تهران آمده بودند ویدیویی منتشر کرد که سوار بر ماشینی شاسی بلند در جاده برفی هستند و هشتگ ایرانم هم زند که نشون میده به ایران اومدن!

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

مهدی قائدی

منبع: شایانیوز

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان