کدخبر : 1069

رصدورزشی: رونالدو برای سوپرایز تولد 28 سالگی همسرش تصویر او را در برج خلیفه پخش کرد.

از کریستیانو رونالدو اغلب به‌عنوان یکی از بهترین بازیکنان جهان و یکی از بزرگترین بازیکنان تمام ادوار یاد می‌شود. کریستیانو رونالدو دوس سانتوس آویرو بازیکن فوتبال اهل پرتغال است که برای باشگاه منچستر یونایتد و تیم ملی پرتغال در پست مهاجم بازی می‌کند. کریستیانو رونالدو پنج جایزهٔ توپ طلا و چهار جایزهٔ کفش طلای اروپا دریافت کرده‌است که برای یک بازیکن اروپایی، رکورد محسوب می‌شود. کریستیانو رونالدو از نامزدش خواستگاری کرده است. عکس های خانوادگی کریستیانو رونالدو را در ادامه ببینید.

به گزارش رصدورزشی، سورپرایز رونالدو برای تولد 28 سالگی دوست دخترش جورجینا رودریگز در بر روی برج خلیفه در دبی همه را حیرت زده کرد.

جورجینا رودریگز که هم اکنون در انتظار فرزندان دو قلویش از کریس است , امروز یک ریالیتی شو در مورد زندگیش در امارت لوکس رونالدو و او منتشر شده.

رونالدو برای سورپرایز کردن او به مناسبت تولد 28 سالگیش تبلیغ این مستند را بر روی برج خلیفه پخش کرد.

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

جوایز کریستیانو رونالدو

 

کریستیانو رونالدو پنج جایزهٔ توپ طلا و چهار جایزهٔ کفش طلای اروپا در کارنامه ورزشی خود دارد. کریستیانو رونالدو در بیش از ۱۱۰۰ بازی رسمی حضور داشته و بیش از ۷۸۰ گل برای باشگاه و تیم ملی‌اش به ثمر رسانده است.کریستیانو رونالدو با بیش از ۱۱۰ گل ملی، عنوان برترین گلزن ملی پرتغال را نیز در اختیار دارد.

وقتی نامزد کریستیاانو رونالدو از خوشحالی اشک ریخت

جورجینا رودریگس در مستند نتفلیکس از زندگی‌اش که به زودی منتشر خواهد شد گفت که قبل از آن روز بزرگ که زندگی‌اش در اثر دیدار با کریستیانو رونالدو متحول شود، در انباری با ماهی ۲۵۰ پوند زندگی می‌کرد.

این دختر ۲۷ ساله آرژانتینی توانایی پرداخت هزینه‌های سیستم گرمایشی یا تهویه هوا را نداشت و زمستان‌ها در خانه محقرش از سرما یخ می‌زد و تابستان‌ها از گرما می‌پخت.

از انباری تا زندگی در قصر

جورجینا که در اواخر دوران نوجوانی خود به تنهایی از شهر پیرنه خاکا به پایتخت اسپانیا آمده بود و با فروشندگی خرج زندگی‌اش را در می‌آورد، به طرفدارانش از زندگی پرمشقتش می‌گوید و در مورد اینکه چطور از فرش به عرش رسید توضیح می‌دهد. او می‌گوید: «ورود به من به مادرید وحشتناک بود. آپارتمان‌های ارزان زیادی را بازدید کردم که ماهی ۲۵۰ پوند اجاره بهای‌شان بود و در نهایت در آپارتمانی که قبلاً انباری بود ساکن شدم. در زمستان به حد یخ زدن سرد بود و تابستان‌هایش شدیداً گرم. روزی که کریستیانو رونالدو را دیدم زندگی‌ام تغییر کرد.»

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان