این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر : 1101

علیرضا نیکبخت فوتبالیست قدیمی و پرحاشیه به همراه همسرش با تیپ و آرایش غلیظ در کنسرت مسیح و آرش حاضر شدند.

علیرضا نیکبخت واحدی متولد 9 تیر 1359 در مشهد با 185 سانتی متر قد فوتبالیست بود. علیرضا نیکبخت واحدی فوتبال را با استقلال شروع کرد و به کاپیتانی این تیم رسید. علیرضا نیکبخت واحدی سپس سه سال در پرسپولیس حضور داشت .علیرضا نیکبخت تجربه سه رابطه عاشقانه هم دارد.علیرضا نیکبخت واحدی عکس جدیدی را منتشر کرد.

به گزارش رصدورزشی، علیرضا نیکبخت واحدی فوتبالیست سابق معروف می باشد که در هر دو تیم پرطرفدار آبی و قرمز حضور داشته و در همان زمان بازی اش هم بازیکنی پرحاشیه بود چه برسه به حالا!

علیرضا نیکبخت تا به حال دو بار ازدواج کرده و با همسر دومش بسیار جنجالی شد و ظاهرا این حاشیه سازی به مذاق آقای فوتبالیست خوش آمد و همچنان با خانوم خانوما خودنمایی دارند. علیرضا نیکبخت مدل هم می باشد و تصاویر شاخ طور زیادی از خود و همینطور با همسرش در اینستاگرام منتشر می کند.

اما جدا از این ها در این مدت که کنسرت خوانده های مختلف اجرا می شود هر روز یکی از سلبریتی ها ویدیویی از خود در کنسرت پخش می کنند

این بار نوبت به علیرضا نیکبخت و همسرش رسید که به کنسرت آرش و مسیح رفته و همسرش هم لحظاتی از آن را ثبت کرد. اما چیزی که نظر کاربران رو به خودش جلب کرد لباس علیرضا نیکبخت بود که به قول برخی شبیه به پتو است و چهره پر عمل خانومش بود که دیگه کاری نمونده نکرده باشه!

فوتبالیست هایی امثال قائدی و نیکبخت با استفاده از پول هنگفتی که از باشگاه های داخلی و خارجی دریافت می کنند زندگی هایی لاکچری برای خود می سازند. از آن طرف هم همسرانشان صورت و استایل را کوبیده و از نو می سازند.

حالا این زوج جوان هم پول و ماشین خفنش را دارد و هم تیپ و چهره ای عروسکی، بر همین اساس در فخرفروشی و لوس بازی های اینستایی رقابت می کنند.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان