کدخبر : 1107

رصدورزشی: شاید بنظرتان عجیب برسد که دست های مشت کرده شما دقیقا چه چیزی را به شما می تواند بگوید اما حقیقت در مشت ها بسته شما قرار دارد.

تست روانشناسی، روش‌هایی استاندارد برای گردآوری داده‌ها و اطلاعات درباره‌ی افراد هستند تست روانشناسی بیش‌تر به شیوه‌ی پرسش‌نامه‌ی نوشتاری در دسترس روان‌شناسان قرار می‌گیرندتست روان‌‌شناسی را به شیوه‌ی گفتاری و شفاهی یا کامپیوتری نیز می‌توان به انجام رساندتست روانشناسی به یک سری پرسش‌ها یا محرک‌ها پاسخ دهد سنجش و بررسی این پاسخ‌ها نتیجه‌ی آزمون را نشان می‌دهد.تست روانشناسی رایج‌ترین گونه‌ی سنجش در روان‌شناسی بالینی و بسیار استاندارد شده‌تر از مصاحبه هستند. این آزمون‌ها چند ویژگی دارند

تست روانشناسی

به گزارش رصدورزشی، شاید بنظرتان عجیب برسد که دست های مشت کرده شما دقیقا چه چیزی را به شما می تواند بگوید اما حقیقت در مشت ها بسته شما قرار دارد.

دست های خود را بدون پیش از آن که مطالب زیر را بخوانید مشت کنید و مدل خود را در عکس پیدا کنید سپس مطلب مورد نظر را بخوانید.

خواندن مطالب شاید روی ضمیر ناخودآگاه شما تاثیر بگذارد در نتیجه حتما پیش از خواندن مطالب دست خود را مشت کنید.

دست های مشت شده ام شبیه شماره A می باشد

شما فردی هستید که خیلی علاقه زیادی به شرکت در مجالس عمومی ندارید ، بنابراین بیشتر تمایل دارید که برای خود هدف خاصی را تعریف کنید و برای رسیدن به آن تمام تلاش خودتان را بکنید . در زندگی خود گرچه دوستانی دارید اما خیلی مورد اعتماد صد در صدی شما نیستند . در روابط عشقی هم به خاطر نگاه بدبینانه و ترس از شکستی که دارید به سختی تن به این نوع روابط می دهید . در نهایت باوجود توانایی ها و قلب بزرگ و مهربانی که دارید از اعتماد به نفس پایینی برخوردار هستید.

دست های مشت شده ام شبیه شماره B می باشد

شما از آنجایی که فردی بسیار مهربان و دلسوز و از خودگذشته می باشید ، همیشه به اطرافیان تان در شرایط سخت کمک کنید . گرچه به خاطر این ویژگی ها بعضی از اوقات مورد سوء استفاده قرار می گیرید اما شما تغییری در رفتارتان نمی دهید و همیشه خواهان خیرخواهی برای دیگران و اطرافیان تان هستید . از سوی دیگر شما فردی خوش اخلاق و شوخ طبع می باشید که هیچ اتفاقی را جدی نمی گیرید و سعی می کنید در زندگی خوش باشید . در زندگی زناشویی به دنیال همسری مهربان و عاطفی هستید در نهایت گرچه در روابط خود فردی عاطفی هستید اما اصلا تمایل ندارید که در نزد دیگران و ملاء عام عشق خود را به همسرتان نشان دهید .

دست های مشت شده ام شبیه شماره C می باشد

شما از آنجا که فردی اجتماعی و خوش اخلاق هستید اطرافیان تان سرشار از آدم های پر انرژی و گرم می باشد . اما گرچه شما به ظاهر فردی خوش اخلاق به نظر رسید ولی از درون فردی مضطرب و پر از تنش می باشید و این ویژگی سبب می شود که نیاز شدید به افراد حامی و مشاور داشته باشید . در نهایت شما در زندگی زناشویی خود به دنبال روابط سالم و پایدار هستید.

منبع: سایت طلا

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان