کدخبر : 1114

رصدورزشی: منزل فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال مورد سرقت قرار گرفت.

خانه فرهاد مجیدی مورد دستبرد قرار گرفت . برخی از اموال خانه فرهاد مجیدی دزدیده شد. خانه فرهاد مجیدی زمانی به سرقت رفت که او در خانه حضور نداشت . از میزان خسارت‌های وارد شده به خانه فرهاد مجیدی، اطلاعات دقیقی وجود ندارد. باشگاه استقلال پیگیر سرقت از خانه فرهاد مجیدی است.

به گزارش رصدورزشی، شنبه شب گذشته منزل فرهاد مجیدی مورد سرقت قرار گرفته و برخی از اموال سرمربی استقلال دزدیده شده است. مجیدی خود در  خانه حضور نداشته  و در خانه مادرش بود.

 فرهاد مجیدی شب گذشته در خانه ویلایی خود متوجه سرقت از منزلش شد.سرمربی استقلال وقتی به خانه خود که 2 طبقه است مراجعه کرد متوجه سرقت گاو صندوقی شد که در آن وسایل گرانقیمتی داشت. سارقان در اقدامی عجیب گاو صندوق سنگین خانه مجیدی را در فرصت مناسب از منزل وی خارج کرده ‌اند و خسارت سنگینی به وی زدند.

فرهاد مجیدی

دستبرد به خانه ویلایی فرهاد مجیدی

مجیدی بعد از این جریان با پلیس تماس گرفت و از آنها خواستار پیگیری سرقت از منزلش شد. اما در گاو صندوق مجیدی چه محتویاتی وجود داشت؟ وی به پلیس اعلام کرده  چند ساعت گرانقیمت، پول نقد، دلار و چک‌هایی داشته که گم شدن آنها برای وی دردسر ایجاد خواهد کرد.قرار شد سرمربی استقلال برای اعلام سرقت چک ها به بانک مراجعه کرده و چک‌های خود را مسدود کند.

فرهاد مجیدی

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان