این مطلب از گروه وب گردی است و تنها جنبه سرگرمی دارد.

کدخبر : 1129

رصدورزشی: عکس بهاره افشاری در باشگاه بدنسازی و حین ورزش این خانم بازیگر در فضای مجازی جنجال کرد.

بهاره افشاری از بازیگران شناخته شده کشورمان است. بهاره افشاری جزو بازیکنان فینال شب های مافیا 3 بوده است. عکسی متفاوت را بهاره افشاری از خود منتشر کرده است. ظاهرا این عکس مربوط به حضور بهاره افشاری در مسابقه مافیا است. در ادامه استایل خاص بهاره افشاری را مشاهده کنید.

به گزارش رصدورزشی: بهاره افشاری تصویری از خود را در باشگاه بدنسازی در استوری اینستاگرامی اش منتشر کرد.

بهاره افشاری

بهاره افشاری تصویری که در این بخش از مشاهده میفرمائید را در اینستاگرام خود منتشر کرده است.

بهاره افشاری

زندگینامه بهاره افشاری

بهاره افشاری متولد 4 تیر 1363 در شاهرود و طراح لباس و بازیگر است.

بهاره افشاری یک برادر دارد. او دارای دیپلم بازیگری است و فارغ التحصیل رشته نقاشی است. پیش از هنرپیشه شدن کار مونتاژ و نقاشی انجام می داد.

فعالیت هنری بهاره افشاری

بهاره افشاری فعالیت هنری اش را سال ها پیش با یک سریال آغاز کرد. اما به دلیل تجربه ی بد در آن کار دوست ندارد از آن کار در کارنامه هنری خود نام ببرد و تصمیم گرفت تا برای همیشه از دنیای بازیگری کنار برود.

بهاره افشاری

اما کیانوش عیاری توانست بعد از گذشت چندسال این بازیگر جوان را راضی به همکاری کند تا در جدیدترین ساخته اش که سرگذشت دکترمحمد قریب است به ایفای نقش بپردازد.

افشاری در این کار در دو نقش بازی می کند و پس از آن یک پیشنهاد ناب و جدید سومین کار هنری او رارقم زد. نقش فرشته برای او به قدری خاص بودکه برای لوث شدنش حاضر نیست هر نقش دیگری را بپذیرد.

بهاره افشاری

بهاره افشاری کی وارد سینما شد؟

بهاره افشاری با فیلم ناف به کارگردانیمحمد شیروانی در سال 1381 وارد عرصه سینما شد. او پس از آن در فیلمهای صد سال به این سالها و تسویه حساب به ایفای نقش پرداخت.

پدرش تولیدی لباس داشت برای همین از کودکی به مدل لباس و ترکیب رنگ ها علاقمند بود اما از مدرسه سوره در رشته تئاتر دیپلم گرفت. بعدا از گرفتن دیپلم ، معلم اختصاصی گرفت و پیگیر صنعت مد و لباس شد. او خیلی زود با افتتاح مزون لباس وارد حرفه طراحی لباس شد و در سال 1383 وقتی 20 ساله بود توسط مجله «چلچراغ» لقب جوانترین طراح لباس ایران را گرفت .

با رفت و آمد چهره های هنری به مزون ، پایش به عرصه هنر باز شد. اولین بار در سال 81 زمانی که 18 ساله بود نقش کوتاهی در یک سریال تلویزیونی بازی کرد اما این تجربه آنقدر بد بود که حاضر نیست نام آن در کارنامه هنری اش باشد .

بهاره افشاری

این یلدا برام با همه یلداهای دیگه متفاوته

امشب با خانواده دومم که بالغ بر یک سال باهم زندگی کردیم روی صحنه در کنار شمایی که امشب ما رو به تماشا میشینید جشن میگیریم.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان