کدخبر : 1133

رصدورزشی: متین ستوده تصویری را از خود با سیگاری بر لب و فیگوری ناجور به اشتراک گذاشت.

متین ستوده بازیگر کم حاشیه و خوش چهره سینما و تلویزیون ایران است. متین ستوده  بیشتر با سریال لیسانسه ها شناخته شد.متین ستوده در این سریال نقش مقابل امیر حسین رستمی را بازی می‌کرد. متین ستوده در سریال شبکه خانگی «آهوی من مارال» هم ایفای نقش کرده است. متین ستوده برخلاف بسیاری از بازیگران که خانواده هایشان در ابتدا مخالف ورودشان به این عرصه بودند از دوران کودکی و به واسطه پدرش که کارمند صدا و سیما بود وارد عرصه بازیگری شد.

به گزارش رصدورزشی، متین ستوده بازیگر مطرح و سرشناس ایرانی در اینستاگرامش تصویری را از خود با یک ژست ناجور سیگار به لب منتشر کرد.

متین ستوده متاهل می باشد او با علی زندی ازدواج کرده است. زندی صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است و اغلب هم میزبان سلبریتی ها و بازیگران است.

متین ستوده

خانم ستوده در فضای مجازی و اینستاگرامش بسیار فعال است و اکثر عکس هایی که از خود منتشر می کند با آرایش های زیاد است ناگفته نماند که بسیار هم خوش آرایش است.

متین ستوده

اگر چهره بدون آرایش او را دیده باشید زمین تا آسمان با چهره آرایش کرده اش فرق دارد.

او در یکی از پست های اینستاگرامش عکسی از خود و پدرش در مطب چشم پزشکی منتشر کرد که هیچ آرایشی نداشت و اینگونه از چهره بدون آرایشش رونمایی کرد.

متین ستوده

 

متین ستوده متاهل می باشد او با علی زندی ازدواج کرده است. زندی صاحب رستورانی به نام تهران پاریس است و اغلب هم میزبان سلبریتی ها و بازیگران است.

خانم ستوده در فضای مجازی و اینستاگرامش بسیار فعال است و اکثر عکس هایی که از خود منتشر می کند با آرایش های زیاد است ناگفته نماند که بسیار هم خوش آرایش است. اگر چهره بدون آرایش او را دیده باشید زمین تا آسمان با چهره آرایش کرده اش فرق دارد او در یکی از پست های اینستاگرامش عکسی از خود و پدرش در مطب چشم پزشکی منتشر کرد که هیچ آرایشی نداشت و اینگونه از چهره بدون آرایشش رونمایی کرد.

ستوده از خانم های بازیگری است که خیلی شیک است و حسابی به خودش میرسد. سلیقه او در انتخاب و دوخت لباس واقعا ستودنی است و معمولا لباس هایی که برای مناسبت های مختلف انتخاب می کند متفاوت و فکر شده می باشد البته گاهی هم ممکن است به دلیل نامتعارف بودنشان کمی وارد حاشیه شود.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان