کدخبر : 1141

رصدورزشی: تمامی مشترکان همراه اول می‌توانند در ایام دهه مبارک فجر، بسته‌های اینترنت ویژه را با بیش از 43 درصد حجم اینترنت بیشتر(هدیه) خریداری کنند.

بسته‌های اینترنت همراه اول برای مردم تخفیف ویژه ای دارد. بسته های اینترنتی به مناسبت دهه فجر به طور ویژه به مردم ارائه می شود.

همراه اول در آستانه چهل‌وسومین سالگرد پیروزی انقلاب و به پاسداشت ایام دهه فجر، اقدام به ارائه بسته‌های اینترنتی ویژه برای تمام مشترکان خود کرد.

تمامی مشترکان می‌توانند دو بسته اینترنت هفت روزه و همچنین بسته اینترنت یک روزه را با بیش از ۴۳ درصد حجم اینترنت بیشتر که به شکل هدیه لحاظ شده است، خریداری کنند.

هر سه بسته در نظر گرفته شده از بامداد سه‌شنبه ۱۲ بهمن‌ماه بر روی درگاه «ستاره ۱۰۰ ستاره ۶۷ مربع» جهت خریداری مشترکان فعال شده و تا آخرین دقایق روز جمعه ۲۲ بهمن‌ماه در دسترس خواهند بود.

بسته‌های هفت روزه تدارک دیده شده شامل دو نوع ۱.۵ و ۲.۵ گیگابایت است که به ترتیب ۷۰۰ مگابایت و ۱.۱ گیگابایت حجم هدیه به آنها اضافه می‌شود و نهایتا در قالب دو بسته «۲.۲ گیگابایتی» و «۳.۶ گیگابایتی» با همان قیمت‌های قبلی ۱۰۹ و ۱۳۰ هزار ریال به فروش می‌رسند.

بسته یک گیگابایتی یک روزه نیز با اضافه شدن ۵۰۰ مگابایت حجم اینترنت هدیه، نهایتا با حجم ۱.۵ گیگابایت و همان قیمت قبلی ۶۴ هزار ریال ارائه شده است.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان