کدخبر : 1162

رصد ورزشی: یکتا ناصر در جشنواره فیلم فجر با تیپ و ظاهر متفاوت ظاهر شد اما کاپشن کوتاه اسپرت با روسری و کیف رسمی او با انتقاد حضار و کاربران مواجه شد.

یکتا ناصر متولد آبان سال 1357 در تهران است. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان مشهور است. یکتا ناصر یک دختر به نام سوفیا دارد. یکتا ناصر تحصیل کرده رشته مهندسی محیط زیست است.یکتا ناصر دارای یک دختر به نام سوفیا است.

به گزارش رصدورزشی، یکتا ناصر بازیگر معروف و با استعداد ایرانی است که البته به لطف آقای شوهر کارگردان استعدادش شکوفایی بیشتری داشت و در چند سال اخیر حسابی پرکار شده اند.

منوچهر هادی کارگردان جوان اما خفن است که تا به حال فیلم و سریال های بسیاری ساخته که مورد توجه مخاطب قرار گرفته. البته که آقای کارگردان پروژه های ضعیفی مثل سریال “دل” و “گیسو” هم داشته که صدای مخاطب را درآورده و راضی نکرده!

یکتا ناصر

یکتا ناصر

از آخرین کار این زوج میتوان به سریال “نیسان آبی” اشاره کرد که به تازگی ساخت آن تمام شده و ظاهرا بیننده از آن بعد از دو کار ناموفق راضی بوده. حالا از این ها که بگذریم بعد از کمتر شدن کرونا، سینمایی ها حسابی غوغا کرده اند و روزانه مراسمات زیاد برگزار میشود و کلی بازیگر در آن جولان میدهند.

یکتا ناصر نیز شب گذشته در سینما آزادی برای تماشای فیلم شب طلایی دعوت شده بود که تیپ این بازیگر سوژه عکاسان و کاربران شد.

از نظر کاربران مدل و سبک شلوار هیچ همخوانی با کاپشن و روسری و کتونی ندارد و هیچ کدام مناسب هم نبوده اند. تصاویر خانم بازیگر با نظرات بسیاری همراه شد که 90 درصد انتقاد بود!

تصاویری از یکتا ناصر با استایل جدیدش در جشنواره فیلم فجر

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان
      عنوان