کدخبر : 1163

رصدورزشی: مراسم اولین سالگرد پرواز تلخ علی انصاریان برگزار می شود.

علی انصاریان از چهره های سرشناس در دنیای فوتبال و هنر بوده است. علی انصاریان در بهمن سال 1399 به دلیل ابتلا به کرونا درگذشت. علی انصاریان به مادرش وابستگی زیادی داشت. در فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» علی انصاریان قرار بود نقش آفرینی کند که اجل به او مهلت نداد. 15 بهمن ماه مراسم سالگرد علی انصارین برگزار می شود.

اولین سالگرد پرواز ناگهانی و غیرقابل باور ستاره سرخابی ها روز جمعه برگزار می شود.

براین اساس و طبق اعلام خانواده زنده یاد علی انصاریان قرار است مراسمی بر سر مزار مدافع سابق پرسپولیس و استقلال برگزار شود.

روحش شاد و یادش گرامی.

علی انصاریان

علی انصاریان

ماجرای فوت علی انصاریان از زبان دکتر جلالی فرد

در برنامه «سروقامتان» که از شبکه سلامت سیما پخش می‌شود، دکتر جلالی‌فرد پزشک و منتقد سینما گفت: وقتی علی انصاریان به بیمارستان آمد امید زیادی به زنده ماندنش نبود.

او افزود: علی انصاریان وقتی بیمارستان آمد خودم نتیجه سی تی اسکن او را دیدم. 70 درصد ریه او درگیر شده بود. متاسفانه مردم اطلاعات پزشکی کافی ندارند و فکر می کنند طرف امروز حالش خوب شده و اگر امروز صبحانه می خورد می تواند فردا ناهار بخورد و بعد شام بخورد و در روزهای بعد به بیرون برود و پیاده روی کند!

علی انصاریان تا 70 درصد ریه اش درگیر شد

من وقتی نتیجه سی تی اسکن علی انصاریان را دیدم همه نتایج و درصدها بالا بود و به آقای دکتر هاشمیان گفتم اصلا شما چشم اندازی دارید که کاری انجام دهید؟ در پاسخ گفت : خیلی کم است. امیدهایمان خیلی ناچیز است اما تلاش مان را می کنیم.

ما مریض کرونایی داشتیم که جوانی بود خوب و خوشحال که 20 درصد ریه اش درگیر شده بود و حتی در حال استوری گذاشتن از خودش بود که شب ناگهان فوت می کند. 

کرونا واقعا مرموز و خطرناک است. آقای علی انصاریان واقعا دیر مراجعه کرد و تحت درمان خانگی قرار گرفته بود. ولی یک مقدار حاشیه سازی شد و من هم می دانم چرا این حواشی ایجاد شده ولی در اینجا صلاح نمی دانم درباره آن صحبتی کنم. 

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان