سردار آزمون | سردار آزمون بیوگرافی | سردار آزمون ازدواج

کدخبر : 1463

سردار آزمون شب گذشته به اردوی تیم ملی در شهر وین ملحق شد.

سردار آزمون برای شرکت در اردوهای مقدماتی جام جهانی 2022 قطر همراه با تیم ملی ایران، راهی الجزایر شده بود.سردار آزمون در تیم های مختلف روسیه بازی کرده است همچنین سردار آزمون در ایران بازی کرده است سردار آزمون در ایران در سپاهان مشغول بازی بوده است . سردار آزمون در جدیدترین اردوی تیم ملی بازی می کند. سردار آزمون به دعوت کیروش به تیم ملحق شد.

ستاره ایرانی تیم بایرلورکوزن که به نوعی دوران حرفه‌ای خود را مدیون کارلوس کی‌روش سرمربی پرتغالی تیم ملی است، یکی از بازیکنانی بود که در حمایت از دراگان اسکوچیچ کوتاهی نکرد و تا پایان دوره حضور این مربی کروات، سعی کرد وظیفه خود را در قبال او انجام بدهد.

نکته جالب اینکه ملی‌پوشان زیادی در این حرکت سردار را همراهی نکردند و به‌جز علیرضا بیرانوند و شجاع خلیل‌زاده کسی برای اسکوچیچ، استوری تشکر نگذاشت. با این حال ارتباط او با کارلوس کی‌روش همچنان گرم و به سیاق سابق است و این را می‌شود در تصویری که از دیدار این دو با یکدیگر گرفته شده، به سادگی دریافت.

عجیب‌ترین تصویری که از اردوی تیم ملی بیرون آمد

lt5td3un

اتحاد بازیکنان تیم ملی در فرصت باقی‌مانده تا رقابت‌های جام جهانی، یک موضوع کلیدی برای فوتبال ایران محسوب می‌شود.

با حضور سردار آزمون، مهدی طارمی دیگر ستاره خط حمله تیم ملی نیز به جمع ملی‌پوشان اضافه خواهد شد تا تمرین تیم ملی شکل متفاوتی به خود بگیرد. بعد از اردوی قطر و بازی مقابل الجزایر، این اولین حضور ستارگان تیم ملی در یک اردوی آماده‌سازی برای رقابت‌های جام جهانی است؛ در حالی‌که کارلوس کی‌روش دوباره اختیار کار را در دست گرفته است.

    آیا این خبر مفید بود؟
    ارسال نظر:

    عنوان